Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok ti elviselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti elviselitek a párotok ex-ét a kapcsolatotokban, hogy vele beszélget esetleg találkoznak stb?

Figyelt kérdés
Velem van a gond, hogy csak nekem nem megy ez még ha tudom, hogy semmi okom is a féltékenységre, ennyire azért elvárható a másik fél felé való tisztelet nem?
2012. ápr. 21. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
de miért kell talalkozgatni? azt nem értem.....
2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom exe egy közös baráti társaság tagja, szóval nyilván a barátom találkozik meg beszél vele, ráadásul ez általában az én jelenlétemben is van. És először eléggé zavart, de nem tettem szóvá, mert nem csinált semmi féltékenységre indokot adót. Mostanra meg már jobban megszilárdult a kapcsolatunk, és nem is érdekel már, hogy látja az exét. Már nem félek, hogy visszakívánná vagy ilyesmik.
2012. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen abnormális és megcsaláshoz vezet. Nem engedném.
2012. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi keresnivalója nincsen a kapcsolatban.
2012. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én engedtem, egy szót sem szóltam, nem féltékenykedtem , másfél évig voltunk együtt,és közben lefeküdt az exével...nem..ne engedd, mert úgyis megcsalás lesz a vége. Ha nem tetszik a párodnak, akkor jobb ha elfelejtitek egymást, mint hogy hosszabb idő után ess pofára...tapasztalatból mondom.
2012. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
miért lenne megcsalás a vége??? most komolyan.. én pl. jártam 4 napot 1 volt osztalytarsammal, és néha összefutunk, de neki is van nője, és eszembe se jutna h lefeküdjek vele.. aki erre képes, annak nem kell az exe h megcsaljon, az igy is, meg úgy is meg fog csalni........
2012. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tisztázni kéne a kapcsolat elején, mert nem tudja, mit vársz el. Akkor van nagy probléma, ha annak ellenére folytatja, hogy már tud arról, hogy neked bajod van valamivel.

Mivel fiúktól-lányoktól kérdezed és én már idősebb vagyok, ezért minderről másképp gondolkodom, az én exem bizony néha felhív és beszélgetünk (normálisan váltunk szét sokéves kapcsolat után). Az én kedvesem nem féltékeny emiatt (sőt, csodálkozik, hogy jobb viszony maradt az exemmel, mint az ő és az exe között), ám az exemé igen, és nem is tud arról, hogy szoktunk beszélgetni. Ami sajnálatos titok, hiszen nincs miért féltékenynek lennie, csak a békesség kedvéért kell elhallgatni.

Én azt mondom, ne problémádal foglalkozz, hanem egyszerűen csak szeresd és mutasd is ki neki olyan módon, amit ő értékel. Akkor nem látja értelmét annak, hogy az exében keresse meg azt, ami belőled hiányzik.


"Kívánd, hogy mindig úgy szeresselek,

Ahogy szeretnéd hogy szeressenek!"

/Piramis/

2012. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazából nem az zavar, hogy beszélgetnek mert tudom nem akarnak egymástól semmit, hanem az, hogy elvárja tőlem, hogy ne beszélgessek exekkel, akkor szerintem fordítva is elvárható lenne és így zavar ez.. és tudja ő is, de nem változtat.
2012. ápr. 21. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Á, sok mindent nem lehet egyenlően mérlegelni egy párkapcsolatban. Az ő elvárása az övé, ha neked nem esik le a gyűrű az ujjadról hogy megvalósítsd, akkor tedd meg azért, hogy ő boldognak érezze magát.

Ha gyanakvás nélkül elfogadod az exével való további kapcsolatot, akkor tedd azt.

Nem ugyanazok két ember egymással szemben támaszott elvárásai.

2012. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jaaaaaaa, h ő elvárja? és milyen alapon? :D na, ezt beszéld meg vele.....
2012. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!