Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt más is olyan parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt más is olyan parkapcsolatban, ahol a párod nem örült neki, ha egy közös haveroddal találkoztál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a párod nem szimpatizál vele valamilyen oknál fogva. És kb benned akar lelkiismeret-furdalást kelteni azzal, hogy végül ne is találkozzatok. Ez vajon miből eredhet? Féltékenység, elhagyatottság érzése. Fontos info, hogy melegek vagyunk mindannyian

febr. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem szólt még rám a kakám a wc ben hogy neki ne tetszene vmi
febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén melegek vagyunk. :-) Egy ideig külön voltunk és megismertem egy másik srácot, aki jó barátom lett. Akármi lehetett volna akkor, de csak jó barátok lettünk rakás közös programmal. Vannak olyan kirohanásai, amiket nem tudnék elképzelni kapcsolathoz. Én tetszettem neki, de nem volt kölcsönös és ezt megbeszéltük. Aztán párom visszatért az életembe. Soha nem volt gond azzal, hogy menjek barátok nélkül. Párom nem is vesz részt minden programomon, ez nem probléma. Csakhogy még valamikor régen futólag ismerték egymást és párom nem tolerálja a heves viselkedésformáit. Illetve egy lánybarátomat sem szereti, másik lánybarátom pedig páromra orrolt meg. ^__^"" S akkor még a barátaim sem szeretik egymást. :D Úgyhogy én ilyen áldatlan állapotban vagyok és mindenkivel külön-külön kell terveznem. De a párkapcsolatomnak ez nem okoz gondot. Mindig előre megbeszéljük, hogy mikor kivel mit tervezek. Az sem zavarja, hogy az említett meleg sráccal hová megyek és üdülésnél együtt alszunk-e. Egyáltalán nincs féltékenység, mert abszolút megvan a bizalom. :-)
febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Menjek barátokkal nélküle.
febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!