Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a mostani párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mostani párkapcsolatok hány %-a alapszik tiszta érzelmeken, szerelmen, bizalmon, tiszteleten, szereteten? Ti sokszor találkoztatok ilyen kapcsolattal? Volt ilyen kapcsolatban részetek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Szűk ismerősi, családi körömben csak ilyenek vannak... Nekem is csak ilyen kapcsolataim voltak. 27F
2016. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
17%-a.
2016. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

van ilyen de kevés... sajnos egyre kevesebb az ilyen kapcsolat, én azt veszem észre...

mit mondhatnék...a nagyszüleimnél működik... csak ők a 80on túli generációhoz tartoznak... szeretet, tisztelet, bizalom, szerelem, tényleg megvan ahogy azt kéne, csak a szüleim generációja már nem ilyen...és attól fiatalabbak se. kivétel mindig van ez vitathatatlan.

csak én tipikusan a nagyszüleimtől, és az ő ismerősi, baráti körükön látom azt, hogy nekik ez még fontos, és tényleg meg is valósítják, és az hogy 50-60 évig ehhez tartják magukat, szinte felfoghatatlan, amikor tiszavirág életű kapcsolatokat látok mindenhol. barátok esetében, szülőknél is sajnos, illetve az ő baráti körükben, ki hogy csalt meg kit, ez válik éppen, az válik éppen...és hát sajnos az én kapcsolataim se sikerültek jól :( volt hogy ebben bizony hibás is voltam, nem vitatom, de tény, hogy egyre kevesebb az "igazi kapcsolat"

2016. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Masok neveben nem tudok nyilatkozni, de szerintem a parommal valo kapcsolatom ilyen. De magam korul kulso szemmel megitelve is ilyen kapcsolatok vannak, nem erdekkapcsolatok.
2018. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát amit én látok, az a divatos szex kapcsolat, ahol az első hogy kötöttségek nélkül történjenek a dolgok. Szép feszes izmos testek egymásnak feszülnek, és reggel mindenki megy a dolgára. A lényeg megvolt, a szürke hétköznapok meg jobbak egyedül mintsem kínlódni egy másik ember nyűgjeivel. A tiszta érzelmeken alapuló kapcsolatokban általában az egyik fél sérülni fog az idő múlásával. Én 3X jártam így, de soha többé nem akarok ilyet. Nekem bőven elég ha csak tetszik a lány, valójában meg sem akarom ismerni mélyebben. A szex is sokkal jobb egy "idegennel", mint egy komoly barátnővel. Én így gondolom.
2018. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

40-es no vagyok: tapasztalatom: mindegyik kapcsolat igy indul(t) sajat es a kornyezetemben eloke is. Aztan mindegyikbol elveszik valami. Nem ismerekolyat, ahol egyszer ne lett volna hazugsag, vagy a masik megalazasa, a tisztelet mellozese stb. egy ido utan vagy csak neha neha. Ha igy vesszuk nincs ilyen parkapcsolat. Ha ozitivabban, akkor alapvezoen csak ilyeneket ismerek amelyek igy indulnak csak aztan tinkremennek.

Kiveve a szeretoi kapcsolatokat. Ott abszolut nincs tisztelet...eleve a kiindulasi alap miatt.

2018. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Katolikus csaladi korokben (is) mozgunk, az ottaniak ilyenek. Eskuvon nemreg a nyitotanc utan megkertek a baratokat h ok is tarsuljanak be, orom volt nezni a 15-20eve hazas parokat ahogy lassuztak, korulottuk a gyerekeik, rengeteg mely erzelmet lattam, nagyon szep emlek.
2020. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Utolsóval kicsit vitatkoznék:

szerintem egy szeretői kapcsolat adott esetben sokkal inkább szól érzelmekről, szerelemről, mint a hivatalos kapcsolatok, ahol rengeteg érdek köt össze két embert. Ha csak végiggondolom a saját életemet, hányszor szakítottam volna jóval hamarabb, ha lett volna egy erős szülői háttér mögöttem, ha fenn tudtam volna egyedül tartani a házat, vagy hányszor maradt mellettem valaki azért, mert maximum albérletbe mehetett volna tovább...Na és amikor ott a közös hitel meg a gyerekek, onnan kezdve soha nem tudhatod már, ki miért is marad még benne.

A szeretőhöz legalább nem kötnek ilyen anyagias érdekek. Nekem még a tisztelet is belefér. Ugyanis akinek kicsi gyerekei vannak, az teljesen érthető, ha nem akar elválni. Nem mindenkinek opció a hétvégi szülőség. Természetesen nem azokra gondolok, akiket nem köt hasonló béklyó és csak úgy háremet akarnak tartani, őket kevésbé tudom tisztelni, de azon már rég túl vagyok, hogy ítélkezzek.

De onnan kezdve, hogy van közös autó, közös ház, közös gyerek, közös hitel, onnan kezdve már soha nem tudhatja az ember ki miért marad vele.

Az valamikor régen az óvodában volt, amikor még érdek nélkül voltunk szerelmesek a másikba.

2020. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10.Nem igen volt. De jó lenne már.
2020. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
20% körül.... a többi olyan hogy “megszokásból együtt vagyunk, ismerősök szerint összeillünk ezért járunk (meg lefekszünk), valamint vannak szükségletek aztán lesz ami lesz” féle röhej kapcsolatok
2020. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!