Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínesség, amit mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínesség, amit mondtam neki, vagy még elmegy?

Figyelt kérdés

4 éve járok konditerembe, heti 5 alkalommal (26), és a barátnőm is elkezdte, lassan 1 éve csinálja már, és nagyon látványos az eredmény, szép formás mindenhol, ma rákérdezett, hogy amúgy fejlődik e rendesen, vagy keményebben csinálja e, erre én azt mondtam neki, hogy nagyon formás kis p*csa lett belőle, és szuper az alakja, ő meg bedurcizott, hiába mondtam neki, hogy ez bók volt pedig, ő azt mondja hagyjam most.


De ebbe mi olyan bántó? Szerintem belefér, ha már jól néz ki, akkor azt megmondom neki, vagy mire számíthatott? Nem látok a fejébe, de lányok, ha a külsőtöket dicsérik, akkor minek örültök inkább? Visszafogott, tapintatos, vagy profánul is mehet? Én semmi negatívat nem gondoltam bele.



febr. 24. 17:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

Ha nekem azt mondtad volna és tudnám, hogy szeretsz és tisztelsz egyébként jót röhögtem volna a "nagyon kis formás pitsa" kommenten.

Viszont ha tudnám, hogy egy tiszteletlen gyökér lennél szerintem el se jutottál volna a megjegyzésig. :DDD


Úgyhogy én szerintem vagy nem érzi, hogy szereted, vagy olyan lélek, akinek az olyasmi nem tetszik.

febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a baj amit mondtál. Nem is az ahogy mondtad. Az a gond, hogy


1) mikor mondtad

2) nem erre számított


Hidd el, ez így van.


F34

febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem lenne ezzel gondom
febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

2


Feküdtem az ágyon, tévéztem, oda jött, lefeküdt mellém, és megkérdezte. Ennyi röviden.

febr. 24. 18:00
 5/34 anonim válasza:
51%

És nem gondoltál olyasmikre hogy pl. gyönyörű vagy édesem, vagy épp elég formás vagy, vagy így is nagyon tetszel?

Lányként hasonlót vár az ember, teljesen megértem a barátnőd. Ez a másik nem szemszögéből enyhén bántónak hangzik vagy legalábbis váratlannak. Egy ilyen szituációban nem ilyesmire számítunk.... Legközelebb legyél egy picit "finomabb", és nem lesz gond 😊

febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
25%
Na a formás alakkal önbizalom az nem jár egyutt. Ugyanolyan maradt mint volt🤣
febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
8%

Apuci tetszem igy vagy nem? Így jó ha így pislogok vagy úgy? Juj egy anyajegy ezert el fogsz hagyni? Vagy leszedessem?

Kb ezzel a szinttel vagy egyutt.

febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

6,7


Nem tudom mi van veled, de ha már nem tudsz érdemlegeset írni, akkor inkább ne írjál semmit. Kösz.

febr. 24. 18:09
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem beszólt es gúnyolódott a pasi ez még nekem is átjön a sajat nőjének meg nem. Mikozben neki kéne a legjobban ismernie a pasit ha már vele jár..
febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy a lepicsázás mióta bók. Olyan mintha azt mondanám, hogy te is egy jó nagy darab köcsög lettél. :D
febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!