Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tènyleg én hibàztam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tènyleg én hibàztam? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Eleve szar napjaim vannak, fáradt vagyok, minden nap 7 előtt kelek a kislányommal, én viszem-hozom oviból, bevásárolok, takarítok, főzök, mellette dolgozok heti 2-3 napon, örülök ha lefektetem a gyereket és be tudok zuhanni én is az ágyba pihenni…párom nem dolgozik, minden nap 10-11-ig alszik, a gyerek körüli teendőkben nem igazán veszi ki a részét…történt tegnap egy olyan, hogy ő az esti xbox-ozásból este 10kor feltántorgott kutyasètàltatás után, hogy megmossa a kutyát, levinni azonban már nem volt kedve a helyére. A kutyája 7 éves, nem olyan règen lett kitessékelve az ágyból mert behányt, hasonlók, szóval eddig vele aludt..mielőtt elment fürdeni már említettem neki, hogy fáj a nyakam, derekam, én lassan bealszok(ilyenkor még nyomkodom a telefonom, általában ebbe álmosodok bele) erre bejött a fürdésből és közölte vigyem le a kutyát és hozzak fel zsepit mert elfelejtett, megkértem, hogy engem mára hagyjon békén mert szeretnék már aludni, (nyilván ha még megmászok egy lépcsőt teljesen éber leszek megint és éjjel 1 előtt nem bírok elaludni), de csak fújta, mondtam neki, eddig a kutyával aludt évekig, most nem bír ki egy estét? Zsepi pedig volt fennt is, csak dobozos, neki az nem jó.. mire én felidegesítettem magam, kipattantam az ágyból és annyit mondtam neki, hogy nagyon unom már, hogy minden alkalommal nekem kell miatta leszaladgálnom este, erre elkezdett ordibálni, hogy ilyen egy hülye nőt, ilyen lusta vagyok, olyan lusta, undorítóan beszélt, hogy takarodjak a szeme elől, és leköpött….szerintetek tényleg ekkora parasztság volt ez tőlem, hogy ekkora cirkuszt kellett ebből csinálni, és ezt érdemeltem?? Mert akárhogy is agyalok, nekem biztosan nem ez lett volna a reakcióm, hanem akkor azt mondom, jó, akkor hagyjad jó ez a zsepi, a kutya meg itt marad most, aludjál. Nem igazán tudom ezt hova tenni, még ő van megsértődve, egész nap nem beszélünk, én biztosan nem fogok kezdeményezni mert ez durva szerintem..mit csinàljak vele???

febr. 24. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

A pasik szemében ha egy nö otthon van a gyerekkel mos főz takarit aludni se alszik semmit = lusta diszno egesznap nem csinál semmit.


Ilyenekrol posztok keringenek a neten is.

febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nálam meg olyan volt hogy egesznap suvickoltam a lakást de ablakpucolástol kezdve szellőzők szekrények teteje szekrények ki vissza huzigálásával hűtő olvasztás fertőtlenítés ajtok ajtófélfák gázcsövek gáztűzhely. Aztán jön hozzam es uristen egy folt van a tükrön igénytelen lustadiszno vagyok.
febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem lennék egy ilyen minősíthetetlen seggfejjel az biztos. És neked pedig önfejlesztést tanácsolok, mert az sem normális, hogy ennyire semmirekellő a párod, még le is köp, és neked ezután sem egyértelmű, hogy szakíts vele.
febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezekete videora kéne venni komolyan. Amikor a nő meg se áll egesznap azt se tudja már merre van arccal, aztan hazajön a házura es ahogy elhordják a nőket.
febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos a putriban ez gyakori. Főleg a naplopó kanok, akik odaverődnek a gyermekes egyedülálló anyák mellé
febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Mik vagytok ti, ovisok? Nem szoktatok értelmesen kommunikálni? Vagy mielőtt összefeküdtetek nem volt megbeszélve, hogy kinek mi lesz a feladata a háztartásban, gyerek körül?
febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg szimplán hülye vagy. Tudom, nem ezt akartad olvasni de ez az igazság. Már eleve maga a kérdés, hogy egy ilyet ki kell írnod az gáz. Mert ha így van ahogy írod akkor szerintem itt nincsen semmi kérdés. A pasid egy f@sz te meg a cselédje vagy. De ha ennyi minden után amit te csinálsz otthon meg ahogy ő áll a dolgokhoz te bizonytalan vagy, hogy esetleg nem voltál e bunkó akkor gratulálok nektek. Ennyi eszetek van mindkettőnek. Neked azért mert egyrészt ilyen f@sznak szültél, gondolom nem tegnap lett ilyen, másrészt mert hagyod, hogy így legyenek a dolgok.
febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezek ugy akarnák beállítani mintha a gyereknevelés is szórakozás lenne csak, érdekes a pasik mégis menekülnek tőle. Mégis nekik a legnagyobb a szájuk.
febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy ez most troll kérdés vagy tényleg vannak ilyen nők? Gyereked van, dolgozol. Emelett eltartasz egy semmirevalót aki szexbábúnak használ és úgy kezel mint egy darab sza.... és még te gondolkozol azon, hogy hibáztál? Te normális vagy??!
febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán miből éltek? Azért én csak szólnék a méltóságos úrnak, hogy takarodjon el dolgozni. Bszni meg xboxozni van esze. Adnék neki olyat, az ablakon repülne ki
febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!