Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje sokat veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje sokat veszekszünk apróbb dolgokon,már kétnaponta vitázunk.Azt vettem észre(nő vagyok)ő sértődik be rám,pedig nem teszek vagy csinálok olyan durva dolgot ami miatt így kéne reagálnia,csak felnagyítja a dolgokat,engem hibáztat.Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Vita

nov. 8. 03:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
szakitast
nov. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Szexeljetek többet/jobbat.
nov. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Már nrm szeret. Ennél csak rosszabb lesz.
nov. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Mit javaslok? Ha valami ennyire nem működik, akkor a szakítást.

Igen, tudom, most fogom megkapni, hogy "jaj, milyen vagy, miért kell egyből szakítást javasolni"? De a helyzet az, hogy ami egész egyszerűen működésképtelen, azt nem érdemes erőltetni. Nem passzoltok össze, és meg is merem kockáztatni, hogy ő már jó ideje nem is szerelmes beléd. Ez nem kapcsolat így.

nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem biztos, hogy a szakítàst javaslom, de természetesen lehet hogy az a megoldás, és lehet hogy úgyis hamarosan eljön hogy szakítotok. De én mielőtt eljutottam a szakítashoz már veszekedni sem volt kedvem. A veszekedésből még talán lehet pozitív folytatás is vagy szakítás is.
nov. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetést, változást pozitív irányba. Ha nem javul semmi akkor szakítást.
nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek egyáltalán?
nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nalumkmis ez van. Csak akkor van csend ha kussolok, a beszeljuk meg normalisan a ferfiaknal nem mukodik. Ha szepen finoman jelzem valami rosszul esett jon ugyan ugy a vita flegmazas stb. Szoval itt csak az lenne a megoldas ha mindent elturok, mert igy eleg egyoldalu a dolog
nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Min veszekszünk?Szinte mindig ő sértődik be.Pl: hazajött,kérdeztem mi volt a megbeszélésen,elkezdte mondani aztán megállt,mert úgy látta rajtam ideges,feszült vagyok.Az voltam picit,de nem miatta.Ezután meg jött a szokásos durci!
nov. 19. 21:44
 10/16 A kérdező kommentje:
Megbeszélni meg tudjuk a dolgokat,de már lassan ott járok félek megszólalni vagy elmondani a véleményemet.
nov. 19. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!