Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha nem bízom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha nem bízom benne?

Figyelt kérdés

A barátomban sajnos nem bízom, mert úgy tartom, hogy megbízhatatlan, es gyanítom a nőügyeit, laza szexkapcsolatokat es egy komolyabbat amit mellettem párhuzamosan futtat, emellett meg soha nem látja be ha téved es mindig kiabálással akar érvényesülni.

Azzal érvel, hogy sose szedtem le senkiről es neki bizonyíték kell, hogy en konkrétan kapjam el. Konkrétan nehéz lenne elkapni, mert se autóm, se pénzem követni őt, de gyanítom hogy sokat hazudik nekem ok nélkül sőt azt is hogy kitárgyal a hátam mögött a nőjével. Egyszer be is vallotta, hogy igen, ha összeveszünk, neki szüksége van, hogy megtárgyalja a problémáinkat elpanaszolja “barátnőnek”, stb de észrevettem hogy írkál neki akkor is ha jól egyezünk

Sőt, azt is gyanítom, hogy a nője mellette ült mikor engem hívogatott es együtt szórakoztak.

Emiatt nem bízom benne, de igaz, hogy konkrétan tényleg nem kaptam el közösülés közben, es emiatt hibásnak érzem magam, hogy negatív érzéseim vannak iránta mert amúgy jó fej. Es sokszor gondolom, hogy tévedek.

Ő mindent tagad es szerinte én képzelődöm es beteg vagyok, amit nem tartok valószínűnek, mert sose voltam előző kapcsolataimban féltékeny es most meg valóban a jelek miatt valóságos zsaruvá váltam.

Nagyon sok vita volt köztünk es sokszor érzem magam hibásnak mert mi van, ha tévedek? Van kb 5-10% kételyem az igazságomban.

Sajnálom szegényt, hogy nem bízom benne es szégyellem is hogy ennyit “gyanúsítottam” amit persze mindenkinek elmesélt, es röhögtetett mindenkivel

Most már a szexuális érdeklődésem is megszűnt irányában, mégis megszoktam 2,5 év alatt es ragaszkodom hozzá még mindig

Mit tanácsoltok, muszáj minden kapcsolatot mindig megszakítani?


febr. 24. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez az egesz az onbizslomhianyod miatt van.
febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem muszáj minden kapcsolatot megszakítani. De ezt meg kéne.
febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%

Te nem az a csaj vagy a 18:05-ös pozsony-budapest vonatról?

Amúgy szerintem is szakítani kéne.

febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Maradj a kacsolatbsn es fordits energiat az onbizalmad fokozasara. Magadra koncentralj.
febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a "kapcsolatnak" nincs értelme, már rég szakítani kellett volna. Tök mindegy, hogy megcsal vagy se mert nem bízol benne. A kapcsolat alapját képezi a kölcsönös bizalom és tisztelet is. Lehord téged betegnek, nem akar téged megnyugtatni, bebizonyítani, hogy nincs okod kételkedni.

Ne maradj vele tovább, tönkretesz téged. Menekülj!

febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bizonyítani akar, azáltal, hogy tagad

Csak en logikaban bízom, es a következtetéseimben , két lehetőségem van, vagy észreveszem a jeleket, furcsa barátságokat, írogatást , vagy teszem, hogy nem tartom gyanúsnak

febr. 24. 22:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el! Mit nem lehet ezen felfogni? Persze, hogy tagadja. Tudja hogy vele maradsz. De nem mindegy, hogy hűtlen vagy se ha egyszer úgyse hiszel neki? MINDEGY! TEDD KI!
febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Határozottan egy rossz embernek tartom, aki aljas. 7 es, azért nem mindegy, hogy megcsal vagy nem, nagyon nem mindegy

Ezzel nem értek egyet hogy mindegy hogy megcsal vagy nem, mert úgysem bízol

febr. 24. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem mindegy. Látni akarod a szemeiddel vagy mi van? Normális vagy? Kit érdekel mit művel? Dobd ki.
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz embernek tartod és aljasnak, miért vagy vele? Komolyan. Szeretsz szenvedni? Vagy miért jó ez? Ne mondd, hogy szereted, mert amit érzel, az valami beteges ragaszkodás, a szeretethez semmi köze. Hagyd el.
febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!