Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a párommal. Minden tökéletesen működik közöttünk, időközben össze is költöztünk. Pár napja, míg párom tusolt, egyfolytában üzeneteket kapott a telefonján, megnéztem azt. Láttam, hogy egy másik lánnyal ír, érdeklődött iránta, bókolt neki és ami a legjobban fájt, azt írta neki, hogy egyedülálló, mert megromlott a kapcsolata. Felelősségre vontam, belátta, hogy hiba volt, állítása szerint túl sokáig volt egyedülálló és megszokta, hogy más lányokkal is ír, de megígérte, többé nem fordul elő. Már akkor ott akartam hagyni, de mivel sírt és láttam, hogy tönkre van, adtam neki egy legutolsó esélyt. Viszont nekem ez azóta sem hagy békét, nem tudok bízni benne. Szerintetek mit kellene tennem?

febr. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani, annyira vagy hülyének nézve, amennyire hagyod. Ezek szerint te nagyon....
febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szakítani, mert úgyis meg fog csalni és utána kidobni.
febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze akkor nem sírt, amikor az üzeneteket küldözgette, és nem sajnálta, amíg nem tudtál róla. Kuka.
febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszel pontot a kapcsolat végére ő fog, de előtte még jobban megaláz mint most. Bár lehet már hűtlen hozzád, találkozik legalább egy valakivel és megcsal.

Azért sírt, mert jó színész, de keresi az utódodat hűségesen.

febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni az ilyen embereket. Összeköltözik azzal akit elvileg szeret és akkor tovább folytatja a csajozást ....miért? Miért költözik akkor össze a kérdezővel?

Amúgy kérdező sajnos nem fog változtatni. Exem is ezt csinálta mikor lebuktattam a csajjal akivel csalt sírt ígérgetett stb aztán aznap este már megint vele beszélt. Soha többet nem fogon ezt újra eljátszani. Aki egyszer megcsalt takarodjon az életemből. Majd idővel megtanulod.

febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 hónaptól együtt vagytok, de sokáig volt szingli és nem tudta megszokni... Aha! Fordítsuk le: magasról tesz a kapcsolatotokra. Kalap-kabát!


35/F

febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!