Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

KB 5 éve vagyunk együtt, a kapcsolatotunkban volt mindig egy gát, ami főként a szexben csapódott le. Valahogy mindig azt éreztem, hogy szexuálisan nem tudom úgymond lázba hozni.

Nem foglalkoztam ezzel annyira, elevickélünk egymás mellett.

Most kiderült, hogy neki van egy adott etnikum, akik számára az úgymond ideál, akiket ha pl meglát utcán vagy bárhol, akkor elindul benne ez a "hú, de jó pasi" folyamat.

Konkrétan szexuálisan ezek a férfiak hihetetlen mértékben megmozgatják.


Most úgy érzem, hogy számára kb nulla vagyok, mert mindig ott lesz az az etnikum aki neki az a bizonyos nagy ideál.


Túl fiatalnak érzem magam ahhoz, 31 évesen, hogy egy olyan kapcsolatban maradjak, ahol kb csak masodhegedűs vagyok kb. Zavar, hogy nem nézek ki úgy, ahogy pl az a nemzetiség, zavar, hogy ő ennyire elvontan idealizálta ez a fajta csoportot.


KB mint a férfiaknak az azsiai vagy fekete nők, egyfajta afrodiziákum neki ezek a férfiak. Többször volt, hogy olyan furcsa arckifejezéssel nézte ezeket a pasikat utcán, hogy már engem is zavart.


Nem tudom mit kellene tennem.

Azt mondja szeret, nem akar szakítani, nem akar elvesziteni. De érzek némi hátsó szándékot ezekben, nagyon visszahúzódó lány, hihetetlenül nehezen nyit, sőt, szinte nem is nyit, tehát ha szakítunk, ő meg is mondta, hogy nem tudja, hogy lesz e valakije utánam, mármint tudja, hogy lesz, de a hogyant még nem tudja.


Teljesen elvesztettem minden önbizalmamat, eléggé jól leplezte ezt amúgy, azt a pár alkalmat amikor úgy igazán olajos, csillogó tekintettel nézett ezekre a férfiakra, ezek kívül nem volt arra példa, hogy ezt terítékre hozza.


Fiúk, ti mit tennétek?


2023. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt még leakartam írni, hogy van pár énekes és színész, akit már korai tini kora óta követ és rajong értük, és mai napig őket tartja úgymond number1 pasiknak.
2023. júl. 4. 22:37
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Én szakitanek. Felnőtt nőként baromira nem egészséges az, amit csinál.
2023. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Szakítanék én is.

Valószínűleg csak azért kellesz, hogy valaki legyen vele.

2023. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Miféle etnikum?
2023. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért róla beszélsz! Hát te se kívánod nagyon, te is csak elevickélsz! Ne kend rá a döntés alapját, azért is dönthetsz a szakítás mellett mert TE akarsz jobbat. Ha neked jó lenne így, akkor nem kellene mást keresned.... de nem jó.
2023. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Most úgy érzem, hogy manipulálni akar, azt mondja, hogy neki nem is annyira fontos ez a külső dolog, mert neki az összkép a fontos, meg, hogy a benső stb.

De akkor miért mondta el azt, hogy azok a férfiak konkrétan szexuálisan beindítják, teljesen azt érzem, hogy manipulál.

Engem hoz ki hülyének, hogy ilyen hülyeségeken kattogok, ahelyett, hogy próbálnánk békében élni egymás mellet...de így, hogy a francba?!


Igazából összepakoltam a cuccaimat, reggel haza szeretnék költözni a szüleimhez egy időre, sajnos lelkileg annyira megingatott ez az egész, hogy nem hiszem, hogy jelenleg képes lennék koncentrálni különböző dolgokra, végülis öt évem ment arra, hogy egy olyan nővel voltam együtt akinek külsőre semmiben sem voltam megfelelő, és ez nagyon szívenütött most.


Családot is terveztünk volna, de csak a lombik program jöhetett volna szóba....egyszerűen nem értem ezt sem.


Gyereket akart egy olyan férfitől, aki számára nem megfelelő külsőre....esküszöm nem értem.

2023. júl. 4. 23:04
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts.
2023. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

5#

Még szép, hogy nem jó, neked jó lenne ha a párod elmondaná, hogy külsőre totálisan az ideáljának az ellentéte vagy, és, hogy van egyfajta típus akit ha meglát szexuálisan konkrétan felizgul tőlük?

Nehogy azt mond, hogy ez így ahogy van...ez így rendben van, vagy rendben kellene, hogy legyen....vagy?

Én fogom fel rosszul?

2023. júl. 4. 23:06
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Én azt értem, hogy miért vonod ki magad teljesen a felelősség alól. Te is ott voltál a kapcsolatban és érzékelted mindig is, hogy nem megy a szexualitás! Bármikor dönthettél volna úgy, hogy neked ez nem kell, ne csinálj úgy, mintha csak az események áldozata lennél, nulla döntési képességgel.
2023. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Valóban éreztem, de nem éreztem annyira tragikusnak a dolgot, ereztem, hogy hiányzik valami, de nem törődtem vele.

Teljes mértékben igazad van, ott volt a lehetőség nálam, hogy szakítsak....de meg volt kötve a kezem három évig sajnos.

2023. júl. 4. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!