Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreérthető lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető lenne egy ilyen barátság? Meg kéne szakítanom?

Figyelt kérdés
Van egy női barátom, akit régóta ismerek és elég szoros, de csak baráti kapcsolat alakult ki köztünk, én férfi vagyok. Most viszont van egy másik nő, akivel már alakulóban van a párkapcsolat. Én szeretném továbbra is megtartani a barátommal a kapcsolatot, de félek, hogy a párom majd nem értené meg. A barátomnak nincs párja, és gyakran szoktunk ölelkezni is, ami szintén félreérthető lehet. De már évek óta ismerjük egymást és teljesen egyértelmű, hogy egyikünk sem akar többet. Az ismerőseim között is van olyan, aki szerint nem tarthatom fennt vele a barátságot, ha párkapcsolatom lesz. Mi a véleményetek? Zavarna, ha a párotoknak lenne egy ilyen barátja?

2022. okt. 15. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Megtartható a barátság
Nem megtartható a barátság
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
HA, választani kell, a barátot válaszd!
2022. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy ez miért probléma

Kivéve ha bicepsz vagy , akkor értem hogy probléma

2022. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök mindegy. Azzal barátkozol, akivel akarsz
2022. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Talán kérdezd meg öt róla.

Engem zavarna, így nem jönnek össze olyannal, akinél ez a helyzet van. Eltiltani viszont soha nem tiltanek el senkit senkitől, se jogom se vágyam nincs rá.

Ha neki oké, akkor jó. Ha nem, akkor ez van.

2022. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyodni kezd a dolog és megismeritek egymás barátait, akkor ismertesd meg vele is. Jó esetben ekkor látni fogja, hogy kettőtök között tényleg baráti kapcsolat van és a köztetek lévő kapcsolat más szinten van.
2022. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ölelgesd. De amúgy okés
2022. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!