Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám páromnál megszünte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám páromnál megszüntetni a sokszori alaptalan féltékenységét?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban vagyunk és barátom sokszor alaptalanul féltékeny, meg jön nála egy olyan hogy azzal jön, hogy azt álmodta megcsalom és akkor elkezdi ezt és a-2 napig ezt mondogatja mintha nem hinnen nekem nem bizna bennem. Főleg mikor el vagyok havazva és nem érek rá 1-2 napig vele foglalkozni.

Már beszéltem vele erről és kiderült előző barátnője valószinüleg nárcisztikus volt mert folyamatosan más férfiakról beszélt neki hozzájuk méregette őt. Ezt is megértem de ez a sokszori féltékenysége nekem egyre zavaróbb.


febr. 25. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts vele ha van egy icipici sütnivalód. (Mibe fogadunk, hogy az exét is ő készítette ki ugyanúgy mint téged?)
febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Beteg ez is. Hagyd ott.
febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Akkor nézzük egy kicsit a másik oldalt is....szóval ha 1-2 napig el vagy havazva akkor nem is nagyon beszéltek? Illetve ez mennyire gyakori?
febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Adjal neki folyamatos helyinfot. Aztan tud teged figyelni
febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudod sehogyan.
febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem az exe volt nárci hanem ő az.

Nem féltékeny, csak kontroll alatt akar tartani.

Ilyenkor ha valaki 40 éves akkor van annyi tapasztalata hogy ezt kidobja a kukába.

Ha meg fiatal vagy akkor lehet hogy megtapasztalod hogy milyen rossz , még 5 évig és aztán dobod.

Bihari Vikinek van egy ilyen videója: milyen jogaim vannak egy párkapcsolatban?

Na ezt nézd meg, meg fogsz lepődni.

És meg fogsz lepődni ezen is, de ő a nárci.

febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is ezt írtam #1-ként zárójelbe, jó nem szó szerint, de ez a lényeg. Kérdező szerintem is ő a nárcisztikus és nem az ex. Menekülj, nem tudsz neki bebizonyítani semmit se, soha nem fogsz neki megfelelni, nárcisztikus embernek nem tudsz.
febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Ő pont azt szereti hogy magyarázkodsz neki.

Fölénk akar kerekedni.

Ez csak kontroll, hogy aztán fél év múlva arról is beszámolj neki hogy milyet wcztél.

Nem kontrollálhat egy felnőtt ember egy másikat, mert akkor ez nem egyenrangú kapcsolat.

Mond meg neki hogy nem kötöd le magad vele, mert utálod a nárcikat és csá!!!!

Nem kell vele finomkodni . Ő sem fog pár év múlva…..

febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Ejh emberek! Távkapcsolatban vannak. Mit csodálkozik, hogy féltékeny a csaj? Nyugtasd meg azt kész. Persze, hogy ha nem lát napokig, hetekig vagy hónapokig, hogy kiborul ilyenekkel. Költözzetek kicsit közelebb egymáshoz pl. Vagy össze és akkor nem lesz féltékeny.
febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, a baratom szo nem csajra vonatkozik.
febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!