Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez a párom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 4 éve, de már két éve ezt csinálja. Mindig csak akkor van szex, amikor én kezdeményezek, de az sem valami jó. Egyrészt nem tart sokáig, másrészt nem érzem a részéről, hogy több lenne neki mint egy teljesítendő feladat. Elmondása szerint ez azért van mert alacsony a libidója, szerintem meg több van emögött.


A másik dolog, hogy nézeget lányokat instagramon és facebookon rákeres lányokra, a múltkor bekövetett egy lányt akivel anno randizott miközben én nyaraltam. Meg a barátjának a kapcsolatunk elején olyat írt egy másik lányról, hogy “eldurransz” tőle.


Ezek mellett meg minden rendben lenne a kapcsolatunkban, állítása szerint nagyon szeret stb. mégsem vagyok képes hinni neki.


Ez az ellentmondás pedig kikészít mentálisan, nem érzem már jó nőnek magam, nagyon lecsökkent az önbizalmam. Viszont egyszerűen nem vagyok képes szakítani, mert szeretem. Ezért próbáltam beszélgetni vele erről vele, de hiába, mindig ezzel a válasszal letudja, hogy neki alacsony a libidója és kész.



febr. 27. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi innen a fotelból nem tudjuk megmondani, de igazából teljesen mindegy is, mi a helyzet oka. Nem fog változni, csak te leszel egyre rosszabbul.
febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha nem vagy képes otthagyni akkor teljesen tönkre fogsz menni testileg & lelkileg míg ő ugyanúgy fog masztizni más nőkre, oda el fogsz jutni, hogy le se fekszik veled, mert fel se fog neki állni, vagy hiába teszi meg te egyáltalán még egy kicsit se fogod élvezni és te nem fogsz vele többet szexelni. Akár megfogja magát és megcsal vagy/és elhagy.


Nincs alacsony libidója ha más nőket likeol, más nőkre önkielégítést végez, te nem kellesz neki, rád unt.

Természetesen nem szeret, tisztel csak megtart míg jön más nő a képbe, akivel leléphet.

febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet helyrehozni, csak ha ő is akarja. Nagyon szar egy helyzet, de nem ritka az ilyen egyáltalán.
febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt vagyunk 4 éve, de már két éve ezt csinálja. Mindig csak akkor van szex, amikor én kezdeményezek, de az sem valami jó. Egyrészt nem tart sokáig, másrészt nem érzem a részéről, hogy több lenne neki mint egy teljesítendő feladat."


2 éve tart, nem 2 hónapja!!!


Gondolom ki se elégít téged, talán egy ideig azon volt, de most már nincs hozzá kedve és "ereje" olyan fáradt 2 éve!!!


Lezajlik a menet aztán befordul azt jól van, előjáték se van (sokszor), önző és le tudja annyival, hogy a szexuális étvágya alacsonyan van, de gondolom, hogy 2 évvel ezelőtt sokkal több volt, csak most mivel állandóan "fáradt" kevesebb lett jóval.


Én voltam úgy az egyik exemmel, hogy többre vágytam volna és el is mondtam neki, oda is tette magát és mégis vége lett a kapcsolatnak, mert nem azért csinálta, mert tényleg kívánt hanem azért, hogy el ne hagyjam.

Amikor leesett, nagy fölöslegesen húzom az időm mellette, pár hónap múlva ki is tettem.

Neked is azt kéne, mert nem fog érted megváltozni és igazából nincs is értelme. Úgyis ott kötsz ki, hogy te mész jobbra ő meg balra.

febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Jah hirtelen kb 2 éve lett alacsony a libidója mi? Hát hogyne....inkább csak veled nincs kedve szexelni.
febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog a kapcsolatban, akkor tök mindegy, hogy ő mit állít. MEg az is, hogy miért van. Amúgy az első két évben nem volt alacsony a libidója? Szerintem is csak egyszerűen nem szeret téged, csak kényelmes neki ez a kapcsolat valamiért. Gondolom, mosol, főzöl, takarítasz rá. Ő meg csajokat nézeget a hátad mögött. Boldogtalan leszel mellette, ha együtt maradtok, még jobban le fog épülni az önbizalmad. Én kilépnék a helyedben.
febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha más nők gondolata izgalomba hozza, akkor az alacsony libidó csak kifogás. Biztos, hogy veled van valami problémája. Ami még nem is lenne reménytelen, mert el lehetne róla beszélgetni, hogy mi nem jó, mit kéne másképp. A legnagyobb baj, hogy az egészet lesöpri az asztalról. Így aztán tényleg nem lesz megoldás.
febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából én is erre jutottam amiket írtok. Az én helyzetemben nem olyan egyszerű elhagyni a másikat az a baj, félek, hogy teljesen összetörnék. Már volt egy öngyilkossági kísérletem tavaly és nagy az esélye, hogy ez megismétlődik újra.
febr. 27. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj akkor a jó isten mentsen tőled is kérdező. Nagy a valószínűsége hogy akkor emiatt nem hagy el a párod hanem ilyen olyan kifogásokkal inkább túlél.
febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, inkább maradsz egy bántalmazó kapcsolatban? Mitől törnél össze? Attól, hogy nem mond ilyen aljasságokat neked valaki többé?
febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!