Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha folyamatosan én kezdeményezem, hogy séta közben megfogom a párom kezét?

Figyelt kérdés

Lehet gyerekes, de megnéztem, ha én nem nyújtom, akkor csak sétál mellettem. Ez rosszat jelent? Pedig már 4 hónapja együtt vagyunk.

Mondjuk a csókkal is pont ugyanez a helyzet. Ha nem kezdeményezek, nem csókol meg, az ziher.



2022. aug. 6. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk ilyen helyzetben. Talán más a szeretet nyelve. Én megmondtam pasimnak, ha ez így megy tovább, akkor nézelődök másfelé is, és ha találok kedvesebbet, akkor lépek. Azóta figyelmesebb és már 15 éve együtt.
2022. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én mindig is az a fajta voltam, hogy ha már szólni kell ezért, az már rég rosdz és azzal, ha szólok, csak "rákényszeriteném", hogy "ugyan fogd már meg néha te is az én kezem" vagy "csókolj már meg". Pedig nem egy annyira félős lány.

Bár a csókja is olyan érzelemmentes, hogy tanitani kéne 😅.

Lehet megbeszélem vele, de nem mindet egyszere gondolom, csak adagokban.

2022. aug. 6. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lehet szólni hogy neked fontos lenne a kezdeményezése. Addig honnan tudná
2022. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
rosszat jelent
2022. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tűnik túl lelkesnek irányodba. Szerintem nem fogtok együtt megöregedni.
2022. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Csók otthon van, általában szex a vége.

Puszit se ad annyit, amennyit igényelnék, de Ő ilyen. Attól még szeret.

Kézenfogva meg Én nem szeretek menni, Ő igen.

N 30

2022. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak nem való hozzád, vagy abszolút nem érdekled, csak elvan veled. Mielőbb érdemes tisztáznod vele, melyik verzió áll fent.
2022. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemmentes csók = instant kuka.
2022. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem szerelmes, lehet idő kell neki, vagy más a szeretetnyelve s föl kell hívni a figyelmét. Vagy csak még nem nyílt meg rendesen. Van akinek idő kell mindenhez
2022. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!