Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megharagudott mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megharagudott mert a héten nem kezdeményeztem az együttlétet. Ez normális?

Figyelt kérdés
A héten még nem voltunk egymással intim kapcsolatban. Én igazából azt tartom az oknak, hogy miután lefekszik 5-10 percen belül alszik. Tudom, hogy fáradt. Mégis én vagyok a hibás?! Nem akarom piszkálni, tudom mennyire hajt és sokat megy. Nem problémáztam rajta, egyébként sem mindig nekem kell kezdeményezni én vagyok végtére is a nő. Ő már alszik de azért alvás előtt bevágta a hisztit, hogy én a héten még hozzá sem nyúltam. Azóta nem tudok aludni, forog az agyam. Tényleg olyan nagy hibát követtem el amiért nem én kezdeményeztem? 25 L

2020. szept. 3. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem, csak beléd akart kötni. Valami más a baja, de egyszerűen rajtad vezeti le.

Én mondtam volna neki, hogy innentől kezdve nem is fogok krzdeményezni, ha így akarja kicsikarni belőlem.

2020. szept. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
A világon az egyik legnehezebb dolog kezdeményezni, így valószínű ezzel a csellel próbált rávenni, hogy ne neki kelljen - ez elvtelen, de sajnos érhető is valahol. Hát ezt beszopta, mert átlátsz rajta - nagyon helyes. De egyikőtök se fog kezdeményezni egy idő után, és végül... igazából semmi.
2020. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy hibás, mondd meg neki holnap, hogy rosszul esett, és ő sem nyúlt hozzád, haragudjon magára.
2020. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ágyaz a szakításnak.
2020. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hellmano ***** válasza:
12%
Bírom az ilyen nőket, inkább elvannak magukban és nem ám rányúlna a brére és ennyi az egész, onnan már kezdeményezésnek venné a férfi és nem lenne probléma, de inkább nem ám csak elfekszetek egymás mellett. Akkora nagy mozdulat egy kézmozdulat a farkára?
2020. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Ja, mennyiből tartana megsimlgatni a farkát?
2020. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Igazad van. A XXI. században, ebben az országban csak a férfi kezdeményezhet.
2020. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Érzelmileg zsarolni a másikat a szex miatt az egyik leggusztustalanabb játszma egy kapcsolatban szerintem.

Ha kötelező, ha az egyik fèlnek ez "jár", az gyorsan ki fogja ölni a szerelmet, és a valódi vágyat.

Nem eszköz vagy, kérdező, aki a kellő időben rendelkezésre áll. Saját akarattal bírsz. Ha bármi miatt nincs kedved, akkor nincs. Nincs joga a kedves párodnak hisztizni, nem az oviban van.

Ha valami gond van, vagy fáradtabb vagy a szokásosnál, azt normálisan még lehet beszélni. De lehet, hogy tényleg semmi nincs a háttérben, csak épp ilyen kedved volt. Ne hagyd magad elbizonytalanítani, ebben a helyzetben a párod az önző, nem te.

2020. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező nem mondta,hogy csak a férfiaknak kell kezdeményezni.

Csak azt,hogy ne mindig neki kelljen.

Fordított esetben sem lenne normális a hiszti.

Egy kapcsolatban mindkét fél kezdeményezzen.

2020. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet hogy ez nem csak a héten van így hanem az utóbbi fél évben, és megunta??
2020. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!