Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok hirtelen(!) sokat lógna egy discordos szerveren, ahol az egyik aktív tag egy nagyon csinos hölgy? (A profilképje alapján nyilván)

Figyelt kérdés

febr. 28. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna.
febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem tudnám az ilyet
febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt se tudnám mi ez
febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zavarna!! Veled lógjon inkább ne a másik nővel beszélgessen.
febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem az zavarna, hogy egy akármilyen csinos/kapatós nővel cseveg, hanem a tény, hogy a szabadidejében ilyen értéktelen szar elfoglaltsága van, hogy idegenekkel cseveg.

Habár én pont ezt csinálom most, szóval...

febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem tudnám, hogy mégis mit csinál a szabadidejében, azt meg főleg nem figyelem, milyen szervereket használ discordon :D

De amúgy ha egy közösségben beszélgetnek, és az aktív 4-5-10-akárhány tag közül az egyikük profilképe egy vonzó nő, nem különösebben zavarna. Az zavarna, ha csak azzal az egy nővel beszélgetne rendszeresen. De így egy közösségi chaten belül... Hát bocs, de nem tudom és nem is akarom követni, ezen izzadni meg aztán pláne nem fogok, ennyi bizalom azért még van bennem :D

febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el te is jatszani es epulj be a kozossegbe ,utana eszre veszed ha a parod furan kezd viselkedni..
febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
A profilképem alapján én meg egy cuki anime karakter vagyok.
febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon zavarna. Biztosan adnék neki.
febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!