Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferfi melyuk not valasztja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi melyuk not valasztja?

Figyelt kérdés

Azt akit szeret a szive melyen, de a noert kuzdeni kell mindig es egy gyonyoru szep norol van szo.


Vagy pedig, aki kielegiti a szexualis vagyait, nem kell konyorogni soha, hogy talalkozzanak. Es a no mindent megad a ferfinak, visz neki ajandekokat tenyleg szereti a ferfit.


De a masik no nem szereti oszinten a ferfit. Akiert a pasi kuzd es az agyban sem odaado vele.


febr. 28. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Megtartja mindkettőt/egyiket se tartja meg. Attól függ, hogy gerinces-e és, hogy van-e önbecsülése.
febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
2est! Mindig a 2est
febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az elsőnek nem kell, tehát nem tudja választani.
febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Én mindig olyat kerestem, mint az első, de sajnos mindig olyat találtam, mint a második. 😎


Küzdenék amúgy szívesen akiért odavagyok, de ha ő nem szeret viszont, azért hiába,akkor se fog szeretni, én küzdenék szívesen akár éveken át is, de a valóságban sajnos ez nem úgy működik,mint a filmekben. Ami egy filmben romantikus küzdő férfi,az a valóságban nemkívánatos zaklató idióta. Valaki mondja meg,hogy lehet úgy küzdeni valakiért,hogy az ne legyen visszataszító? Létezik olyan nő ,akinek ez bejön?


Aki meg mindenben kielégít és mindig ott van,meg elhalmoz mindennel,az elég rövid ideig lesz érdekes. Nem valami megalázkodó háziszolgát keresek,aki lesi minden kívánságom, hanem egyenrangú partnert. Sok ilyen lánnyal találkozom,de ők nem tudnak hosszútávon érdekelni.

febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
4, anyuci sem szeretett, semmi nem volt elég jó neki?
febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem ugy kuzd, hogy sosincs meg neki. Pl mennek nyaralni is es a csaj lefekszik vele, viszont nem odaado az agyban, mivel nem szereti a ferfit annyira, mint a kettes.
febr. 28. 20:07
 7/17 A kérdező kommentje:

De idokouonkent szet nennek es ugy kuzd h probalja visszaszerezni. Vagy nem tudom :)

Na szoval, melyik not valasztja a ferfi?

febr. 28. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

"a csaj lefekszik vele, viszont nem odaado az agyban, mivel nem szereti a ferfit annyira"


Szerintem ez rossz következtetés. Bár nem tudom, mit értesz az "odaadó" alatt. Felnőttek vagyunk, nevezd a nevükön a dolgokat.

febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A no odanyul a farkahoz, magahoz huzza a ferfit, szajaba veszi stb stb...raul.
febr. 28. 20:20
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem bizonyít nekem szeretetet. Én nem szopok, de szeretem a párom. A szeretet nem azt jelenti, hogy a szexben megcsinálom azt, amitől undorodom.
febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!