Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a legtöbb lány azokat a fiúkat választja akiknek sok ismerősük van, állandóan buliznak, nagydumásak, stb?

Figyelt kérdés

Aki az ellenkezője annak szinte esélytelen hogy barátnője legyen. Miért van ez?

Elvileg a lányok nagyrésze normális kapcsolatot szeretne, de ha ez így lenne akkor nem ezeknek a dolgoknak kéne számítani párválasztáskor szerintem.


Ha én nem nézek ki rosszul, de nem vagyok bulizós, és szolidabb, csendesebb típus vagyok akkor engem meg tud így szeretni egy lány?


2019. szept. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Meg tud szeretni persze. Csak meg kell találnod a hozzádvaló lányt.

Nekem azért fontos egyébként, hogy “nagydumás” legyen valaki, mert egy introvertált(abb) emberrel nem nagyon tudok mit kezdeni. Ez persze nem a másik hibája, de jobban érzem magam és jobban ki tudok teljesedi olyan emberek mellett, akik nem ilyenek. Akár párkapcsolatról akár barátokról van szó. Nem vagyunk egyformák.

2019. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Akinek sok ismerőse van, az szeret emberek között lenni, tud kapcsolatot teremteni. Nyilván könnyebben talál barátnőt, mint egy otthonülő, rosszul kommunikáló fiú.
2019. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Számomra ez a talpraesettséget jelképezi.Nekem vonzóbb egy olyan srác, mert magabiztosságot, lazaságot sejtet, és ezek vonzó tulajdonságok.Könnyebb érvényesülnie, értèkes kapcsolatokra szert tennie, jobban boldogul, ilyenekre asszociálok.
2019. szept. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Az az oka, hogy mivel többet vannak társaságban, ezért arányokban nagyobb az esélye, hogy összejöjjenek valakivel, mknt az otthon, a négy fsl között gubbasztóaknak.
2019. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert aki szolidan, csendes magányában olvasgat, gépezik, kortyolgatja a teáját otthon, azzal nem találkoznak, nem ismerik meg egymást, esélyük sincs összejönni.
2019. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
A lányok genetikailag az extrovertált fiúkra buknak, az introvertáltakat pedig levegőnek nézik.
2019. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
izgalmasnak talaljak
2019. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!