Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem magam, hogy kell?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy elvesztettem az erdeklôdésem a baratom iránt, par hónapja, úgymond szexualisan. (voltak viták, ahol nem vállalt felelôsséget)

A szex jó volt sokaig, de 3,5 év után ez lett.

Vajon tettessek érfeklôdést és feküdjek le vele, akkor is, ha nem kívánom egyáltalán, hogy ne vegye észre, hogy nem kell , mert lehet, hogy kesöbb megbánom és megint kelleni fog ….

Nagyon nehezen venném rá magam, nagyon nem kell vele a szex

Söt mar elmúlt a libidóm is.

Nem vagyok beteg, voltam kivizsgáláson.


febr. 29. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne!
márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem szakítasz? Ha elmúlt iránta a vágy, az nem fog visszajönni. Viszont egy életre megutálhatod a szexet, ha kényszerből csinálod.
márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Általában ez van mindig, mostmár csak a megszokás napjai, időszakai következik. Csoda, hogy eddig is bírtátok. Mindegy, hogy mit csinálsz, mert a következő emberednél is ez lesz, meg a következő, következő, következő... esetében is a végtelenségig.
márc. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 es, biztos nem tér vissza a vágy?

Akkor sem, ha bebizonyítja, hogy szeret ?

Mert szerintem csalódtam benne, azert múlt el. Lehet.

márc. 1. 07:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad nem kívánja akkor a tested sem fogja. Búcsúzzatok el békességben és keress valakit akit szeretni tudsz!!!!
márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már későn bizonyítja, hogy szeret, még az eset előtt kellett volna. Nem kellett volna téged úgy tartani, hogy úgyis megvagy és leszel. Hiába bizonyít, hiába fekszel le vele százszor akkor is csalódást okozott és nem fogsz benne bízni, nem fogod kívánni, meg fogod utálni őt, magad és a szexet is. Ne tedd tönkre senki miatt az életed, nem ér annyit! (:
márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!