Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon hogy nem mondott igazat a barátnőm a volt kapcsolatairól?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt az első barátnőmmel. Néhány találkozás után kikérdezett a korábbi kapcsolataimról, és mondtam neki hogy még nem volt. Visszakérdeztem, és elmondta, hogy neki egy 3 hónapos se veled se nélküled kapcsolata 16 évesen, tehát semmi komoly. A egyéjszakás kapcsolatok is szoba jöttek párszor csak úgy, és elmondta nekem hogy ő ezektől mennyire undorodik meg stb.


Ezek ellenére, kb mint derűs égből a villámcsapás derült ki pár hete egy szűrési vizsgálattal kapcsolatban ki hogy már legalább 4 valakivel feküdt le, 15 éves korától kezdve.

Több egyéjszakás kalandja, és 2 hosszabb kapcsolata is volt.


Sokat vagyunk most külön a suli miatt, és sokszor nehezen alszom el, obszcén jelenetekre ugranak be a fejembe, és azon gondolkodom hogy most vajon tényleg csak ennyi volt neki vagy több és nem mondja el? Olyan jól esett hogy olyasvalakit találtam aki senkivel sem volt, mivel én sem. Nem volt ez semmilyen feltétel, viszont így hogy fél év után így derült ki hogy mégsem, nagyon illúzióromboló. És zavar hogy képes volt magáról nem elmondani az igazságot amikor ő kérdezett engem ezzel kapcsolatban.


Amikor a múltkor ezeket elmondtam neki, már azt mondta hogy “persze hogy kavargatott meg smárolt fiúkkal bulik után”. Egy sajnálom nem hagyta el a száját.


Szeretem őt de annyira rosszul érzem azóta magam emiatt, hogy már azon gondolkodom, hogy nem lenne e jobb érzés ha nem folytatnám vele. Mert végül úgy az idővel könnyebben eltűnnének ezek az állandó rossz gondolatok. Beszélni már nem szeretnék erről vele, mert ő már nem tud ez ellen semmit se tenni. Nem is tudom mit várok mint válasz, csak nincs kivel megosztanom ezt.


Bocsánat, hosszúra sikerült, csak akkor olvasd el ha épp nagyon ráérsz.


18F/19L



nov. 27. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Kidobnám mint a chipses zacskót.
nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Mivelhogy hazudott lepattintanám én is mint a huzat.
nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem azzal van itt a baj, hogy X mennyiségű férfivel feküdt le (ez szíve joga), hanem a tény, hogy ezeket a dolgokat ő "kavargatásoknak" (semmiségeknek) ítéli meg. Nyomasztó jóslat a jövőre nézve, ahol esetleg ezt folytatja majd tovább, "hiszen azok olyan kis piti dolgok, nem számítanak"
nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Ehhez rosszul állsz hozzá, de nagyon.


Hazudott neked, elvesztette a bizalmadat és amikor próbáltad megbeszélni vele, annyit tudott csak odnyögni, hogy persze, hogy kavargatott.🤦


Sajnálom, hogy nincs kivel megbeszélned ezt.🙁 Szerintem a legjobb az lenne, hogy szakítasz vele. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nálad ezzel, átlépett egy határt, innen ezt nem igazán lehet visszahozni.

nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Miféle szűrővizsgálat mutatja ki hogy valakinek hány partnere volt?! Egy embertől is el lehet bármit kapni ha nem húz gumit.


Mindegy. Es itt tényleg nem az a fő baj higy mennyi volt, hanemhogy hazudott

nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
CSesznék rá, hogy szakítasz e- mert úgy tűnik bármikor talál majd utánad egy másik partnert
nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez engem is érdekel, honnan derült ki, hogy 4 partnere volt legalább (?), pláne épp 15 éves korától...
nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A vizsgálat fertőzés szűrés volt, nem valami rejtélyes partner szám megmondó dolog. Úgy derült ki, hogy aggódott az eredmény miatt, és mondtam neki hogy végül annyira nem kell. Utána állt neki elmondani a történeteket, de azokat úgy kellett kihúznom belőle.
nov. 27. 21:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kellett kihúzni belőle, mert az elején kamuzott és valószínű hogy fog is még neked.
nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

Menjetek már, tiszta hülyék vagytok?

Senkinek semmi köze hogy előtte mi volt és kivel hányszor.

nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!