Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ölelget folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ölelget folyamatosan a barátnőm?

Figyelt kérdés

Zavarni nem zavar, épp ellenkezőleg, de eddig nem volt ilyen, az elmúlt pár napban kezdődött. Otthon folyamatosan bújik hozzám, ölelget, nem akar egyedül lenni egy pillanatra sem. Konkrétan a mosdón kívül minden percben velem akar lenni otthon. Zuhanyozzunk együtt MINDIG, ne vigyem az ágyba a reggelit neki, hanem kijön velem a konyhába, ölelget, amíg fő a bármi is, meg ilyenek. Konkrétan rám van tapadva, mint egy matrica.

Tényleg nem baj, de nem értem mi ez a váltás.


márc. 3. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj! Örülj, amíg így van! Valószínűleg elmúlik majd.
márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó perspektíva nagyon.

Egy haverommal ilyen volt a barátnője,két év után szinte kirúgta az életéből,mert fojtogatta a csaj léte is.

márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Megcsalt vagy terhes. Szívesen.
márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg.
márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Nem hiszem, hogy bármelyik eset fennállna.

#4 Kérdeztem, de azt mondta, hogy csak úgy random jött neki ez.

márc. 3. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálj vele erről.
márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Kimeri mutatni a szeretetét feléd. Valószínű félt tőled eddig, hogy ezt az oldalàt is megmutassa. Tán a matrica miatt épp. Majd ha lekaksiz akkor áll a rend nálad vissz, Ő meg tele lesz lehet félelemmel megint
márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Két és fél éve vagyunk együtt, ebből két éve együtt is élünk. Nem hiszem, hogy félt volna tőlem.

Egyébként eddig is elég sokat voltunk összebújva, sokat ölelgettem, de nem voltunk minden pillanatban kvázi egymáshoz ragadva. Jelenleg konkrétan nem tudok kimenni konyhába egy popcornt pattogtatni az esti filmezéshez, hogy ne jöjjön utánam ölelgessen hátulról végig. Eddig megvárta azt a három-négy percet a szobában és csak a film alatt bújt hozzám.

márc. 3. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem foglalkozna veled,akkor meg az lenne a baj :D
márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle, az a legtisztább. Asszertíven mondd, hogy észrevetted X ideje és nem baj, csak kíváncsiságból érdekelne, hogy van-e különösebb oka?

Én arra tippelnék, hogy szeretethiányos és így akarja visszakapni a szeretetet, hogy ő ad. De ez csak egy tipp. Örülj a dolognak, az én barátnőm egyáltalán nem ölelkezős és nagyon hiányzik.

márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!