Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a férjedet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjedet, ha megcsalna egy férfival; vagy a feleségedet, ha megcsalna egy nővel?

Figyelt kérdés
Azt is írd le, hogy miért.
2010. okt. 25. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám a mostani pasimat, ha megcsalna egy pasival. Egyszerűen azért, mert ez megcsalás és pont.

33/F

2010. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenértékű a dolog. Megcsalt egy másik emberrel. Ha másik neművel tette ráadásul, akkor felmerülhet bennem, hogy talán a saját neméhez vonzódik. Ha biszex, akkor nincs miről beszélni, ugyanaz, mintha lánnyal csalna meg.

Ha pedig titkoltan homoszexuális, akkor legjobb külön járni az utunkat. nem csaphatja be se magát, se engem, hogy olyannal él együtt, aki nem izgatja szexuálisan.

2010. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

elhagynám, mert biszex

elhagynám, mert ezért soha nem lesz hű

elhagynám, mert én nem ilyen vagyok, ergo nem illünk össze

2010. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

nem hagynám el a felségem mert az nem megcsalás,hanem nyalakodás.

Az más kérdés,hogy én kértemrá egy 3-as party során.

33/F

2012. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
elhagynám, mert az ő szégyene, ha egyszer megcsal, de az enyém, ha még egyszer előfordul...
2012. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Elhagynám, mert nem tudom tolerálni se a biszexualitást, se a megcsalást.
2012. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egészségügyi következményei is vannak ennek, nem csak elvi okai.
2016. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
El. Tök mindegy, hogy nővel, férfival, öregasszonnyal vagy kismókussal csinálja, a szex az csak kettőnk között fér bele, senki mással. Ha mással szexel, az megcsalás. Lényegtelen milyen nemű az illető. És mivel már felnőttek vagyunk, azt sem kajálom be, hogy csak kíváncsi volt és ki akarta próbálni. Próbálgassa tizen-huszonévesen, egyedülállóként, ne felnőtt, érett fejjel, feleséggel és családdal. Elhagynám bizony, nem tudnám tolerálni, nem tudnék együtt élni a tudattal. Nem tudnék benne megbízni a továbbiakban, és úgy igazán vonzódni sem nagyon, hogy tudom, más férfi fenekében járt a farka (és ez még a jobbik eset lenne).
2016. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha biszex akkor nem hagynám el, inkább rávenném egy 3-as menetre. :)
2016. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem hagynám el, mert izgat a biszex férfi. Hármasban is benne lennék.
2016. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!