Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a barátnődet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet az apádnak tett ígéretedért és egy kocsiért?

Figyelt kérdés
Most örököltem 25Millió forintot a külföldi (az életemben sosem látott) külföldi nagyapámtól és szeretnék venni egy Lancia delta HF integrale autót amit átépíttetnék rally autónak és versenyekre szeretnék vele járni.Apámmal régen ez volt a vágyunk/álmunk de anno nem tehettük meg és apámnak megígértem halála előtt egy héttel hogy ha sikerül az életben annyi pénzhez jutni akkor megvalósításom a közös álmunkat egy ilyen autóval (azért ilyennel mert 87-92ig ezek nyerték a WRC bajnokságokat).Erre a projektre nagyjából 11millió Ft-ot kellene elvennem az örökségből.A barátnőm (akivel 5éve vagyok együtt) meg nagy családi házat szeretne venni belőle mikor elég lenne nekünk egy kis kertes vagy panel lakás is.És nem tudom mit tegyek
2011. okt. 14. 23:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
a barátnőd fontosabb - szerintem apukád is ezt mondta volna, ha látta volna. A biztos jövő és a hobbi között választani kell.
2011. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Bár már késő van, de nem álmodj nyitott szemmel!
2011. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
kellemes gondok :S
2011. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
Tiéd a pénz, te döntöd el mit csinálsz vele. Amúgy én is az autót választanám, hiszen az autó az élet értelme(nekem):) 18F
2011. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
19%
Most ne már - egy kertes háznál nincs jobb. panelban csak droidok élnek
2011. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Hát lehetséges hogy azt mondaná de ezt már sosem tudjuk meg:( . És azért egy kisebb kertes ház is elég lenne amit nézegettem elég szépek voltak (2 nagyszoba,fürdö,wc,előszoba,mühely,kert)10-11millió forintért

Hát azért annyira nem hobbi mert anno fiatal koromba Gokart magyar bajnok is voltam és profi versenyzőnek készültem csak elfogyott a pénz így nem tudtunk tovább lépni a Rally bajnokságig

2011. okt. 14. 23:39
 7/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:37


Azért egy kapcsolatban nem úgy működik hogy enyém tied.Meg kellene találni az egyensúlyt de a barátnőm nem igen akar engedni:( mert ö nagy házat szeretne.Csak ö azt sem érti ha elfogy a pénzt azt fent is kell tartani stb stb

2011. okt. 14. 23:42
 8/40 anonim ***** válasza:
Vedd meg modelbe vagy rakasd össze mindenki jól jár.
2011. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan nagy összeg azért,hogy ekkora lábon gondolkozz.

Az autósportban meg a kiadásoknak nincs vége.

Ha egy 100ast örököltél volna én akkor is elgondolkoznék ezen a 11 millán.

Ha küzdősportoló lennél pl akkor nyithatnál egy klubbot 3-4 millerből megvan,aztán 5rongy/óra a bérlés,rendezvényeket is lehet tartani.

Szóval ha van egy kis üzleti érzéked,akkor a 25ből csinálsz 50et és utána kezdesz herdálni.

2011. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
*mármint ha küzdősportolónak neveltek volna.
2011. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!