Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a szakító okok amiért elhagynád a párod, miközben még mindig nagyon szereted?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl olyasmire ,hogy : a barátai fontosabbak neki , sokszor hazudik/füllent ,kevés találkozás ..
2010. dec. 12. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a barátai fontosabbak voltak neki, sokszor hazudott vagy füllentett és csak keveset tudtunk találkozni:(
2010. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha még mindig bele vagyok zuhanva az adott csajba?:P nem tudsz olyat mondani :D tőlem aztán a x800as is lehet :P
2010. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknél vannak rosszabbak. Számomra legalábbis. Pl. ha kiderül, hogy rendszeresen megcsalt, vagy elárul, valamilyen fontosabb dologban, nem áll ki mellettem. Vagy megzsarol valamivel -érzelmileg, vagy bárhogy. Ezeket rosszul tűröm, ezekből szakítás lenne.
2010. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vannak dolgok amikre az előző kapcsolatom miatt nagyon ugrok. ha megaláz, ha nem tisztel, ha megcsal és ha hazudik, soha többet nem viselem el senkinek.
2010. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hazudozás, punnyadtság (elég durva, ha soha nem megyünk sehová, nem 60 évesek vagyunk), nagyon durva perverziók.
2010. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A hazudozás, és megcsalás.Azonnal válnék.
2010. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha megcsalna. A többire van lehetőség h alaposan átbeszéljük, de a megcsaláson mit lehet beszélni? Megcsalt, onnantól már nem tartom őt a magaménak.
2010. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most, hogy így hirtelen belegondoltam, csak a megcsalás lenne ilyen ok. Szerintem mást meg lehet beszélni egy kapcsolatban (vannak, akik a megcsalást is átvészelik). Legyen szó perverzióról, barátokkal lógásról, káros szenvedélyekről, agresszióról, stb. Én el tudom képzelni a mostani kapcsolatomban, hogy egyedül a megcsalást nem lennék képes megbocsátani. 21/L
2010. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem vesszőparipám a megcsalás. De ha megütne, azt nem tűrném el.
2010. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát a megcsalásról szerintem annyit h nem mind1 azért hogy mennyi ideje vagytok 1ütt mert ha mondjuk 1hónap után megcsalna akkor 100 h repíteném :S de ha pl 3-4 év után csalna meg azért csak megpróbálnék adni neki még 1 esélyt.ja meg még azért dobnám ki ha hülyeségekre hivatkozva nem akarna látni... pl "áhh most álmos vagyok nem is akarlak ezért látni" de aztán egész este küldözgeti az sms-t na itt kiakadnék 1 csöppet (már megtörtént .. ._.)
2010. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!