Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek vele őszinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek vele őszinte az érzéseimről, ha bármit mondok neki kiakad?

Figyelt kérdés
Példa: Szóltam neki, hogy kicsit hanyagolva érzem magam és kiakadt, rondákat mondott rám. Mert "problémát" generálok.

márc. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy toxikus kapcsolat. Szisztematikusan te leszel hibaztatva mindenért, az onbizalmadat is teljesen tönkre teszi majd. Én négy év urán kiléptem. Te ennyit ne várj.
márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus önbizalom romboló viselkedést produkál a párod. Az már nagyon rossz egy kapcsolatban, ha félni kell attól, hogy "kommunikálsz" vagy beszélsz az érzéseidről, mert különben megkapod, hogy "szar vagy". Most lehet nem ezt mondta neked az alatt, hogy "rondákat" mondott, de lényegében egy olyan kapcsolatban ahol az egyik fél nárcisztikus tüneteket mutat ott tapasztalatom szerint az ilyesmi nagyon jelen szokott lenni. Te azt érzed, hogy nem foglalkozik veled, erre őszintén próbálsz vele beszélni és ő pedig ezért lehurrog téged.


Mivel nem ismerjük a részleteket van az a véglet is amikor tényleg "sok" az, hogy valaki beszél az érzéseiről. Itt most nem arra gondolok, hogy ez bármiféleképpen is baj lenne csak tudod vannak ilyen tipikus energiavámpír emberek. Így pedig már érthető a kiakadása egy olyannak aki esetleg huszonharmadik alkalommal hallgatja végig.


Én nem leszólni akartalak, csak ezek ilyen végletek és ilyet már látott mindenki.

márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem probalj meg vele oszinten beszelni. Ha akkor is kiakadna, akkor viszont dontened kell hogy neked tenyleg jo ez igy vagy sem
márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Van ez a túlérzékeny, mindent támadásnak vevő típus, azt hiszem a párod hasonló lehet. Nem lehet konstruktívan megbeszélni a vitákat (meg szinte semmit), mert kiakad bármin és személyes támadásnak veszi. Ez akkor baromi kellemetlen, ha ráadásul folyamatosan ő maga generálja a problémák nagyobbik részét is, amit aztán képtelenség megbeszélni vele. Esetleg ha te hibázol véletlen, akkor azt se, mert abból is csak sértődés van és hogy kitalál rád mindent, hogy szándékosan bántottad azzal is.

Szóval itt csak a nagyon finom, asszertív kommunikáció segíthet. Kicsit olyan, mint amikor tojáshéjakon jár az ember, hosszútávon semmiképpen nem ideális. Szóval ezen a rossz tulajdonságán dolgoznia kéne mindenképp, mert egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni mint ő, hát nagyon nehéz.

Döntsd el te is hogy megéri-e neked, és akkor aszerint állj a dolgokhoz a jövőben is. Hatalmas türelem, asszertivitás, és elérni hogy dolgozzon magán ilyen téren, vagy pedig a szakítás. És akkor neki ez a probléma vissza fog térni a következő kapcsolatában is, amíg meg nem oldja.

márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne azt mondd mi a rossz hanem hogyan lehetne jo mit kérsz tole.
márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem úgy kell elképzelni, hogy 0-24 ezzel zaklatom. Valahogy bármit mondok, az soha nem tetszik neki:')

márc. 5. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
És olvastad, amit írtunk? Hogy ő viselkedik borzalmasan, nem te ? Mert ezt mintha figyelmen kívül hagytad volna…
márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem hagytam figyelmen kívül:)

Tényleg köszönöm a válaszokat, hasznosak. Én csak nem akartam, hogy félre értés legyen afelől, hogy mondjuk én beszélek "túl sokat" az érzéseimről.

márc. 5. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8, belegondolva akár még valóban túl sokat is beszélhetnél az érzéseidről, akkor majd ő szakít. De akkor sem kiakadva, rondákat mondva. Akkor szépen elmondhatja, nézd, nekem már unalmas az állandó panaszkodásod, többször szóltam érte, nem változtattál, ez így ennyi volt.

De így, hogy valahogy bármit mondasz soha nem tetszik neki, ez nem kapcsolat. És jobb nem lesz, abban ne bízz.

márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem kíváncsi rád, bármit mondasz idegesíted!
márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!