Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal öt éve vagyunk együtt. Egy hónapja elkezdett beszélgetni egy velünk egy koru lánnyal és azt hittem csak barátok. Aztán találkoztak. A párom elmondása szerint nem történt semmi, de múltkor (egy gépet használunk) játszottam és ki akartam lépni a discordjából, hogy az enyémet tudjam használni. Ekkor kapott egy üzenetet a lánytól, ami nem más volt, mint egy kép. Én persze megnéztem (tudom, nagyon szemét dolog, de kíváncsi voltam) és elküldött egy teljes testes képet neki. Aztán ahogy olvastam az üzeneteket még becenevet is adtak egymásnak. A lány Cuki<3, a párom pedig Törpi<3 néven volt. Leültem vele beszélni erről és az lett a vége, hogy azt mondta, ő nem tudna csak a barátja lenni a lánynak. Adtam neki egy ultimátumot, hogy vagy befejezi ezt a hülyeséget a lánnyal, vagy elhagyom. Erre azt mondta, hogy ez nem így megy. Mi ennyire nehéz abban, hogy eldöntsd kit szeretnél? Teszem hozzá kaptam, hogy így szeretlek úgy szeretlek, de ez baromság. Szerintetek? Kíváncsi lennék mások véleményére. Előre is köszönöm!


23L



márc. 6. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak kíváncsi az új pînára, mert veled már unalmas. Főleg ennyi idő után. Azt nem hiszem, hogy szerelmes lenne belé. Nyilván az lenne a legkényelmesebb neki, ha megtarthatná a megszokott kényelmes sunát, meg néha kúrogathatná izgalomból, az újdonság erejével az újat.
márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, hasonló volt a helyzetem, fêrjem is ezt csinálta. Majd megígérte, hogy abbahagyja. Nem hagyta abba, csak jobban titkolta, pár hónappal később már viszonyuk volt, le is feküdtek.

Helyre akartam hozni, de egyoldalú volt, fêrjem konkrétan mindkettőnket meg akart tartani. Kiadtam az útját. Nem leszek második és nem fogok más nőkkel versenyezni.

Baromira fáj, de muszáj, hogy legyen tartásunk és ne engedjük magunkat megalázni egy pillanatig sem.

Minden kapcsolatban előjön, hogy valaki egy harmadik fêl iránt kezd érezni...kérdés, hogy időben behúzza e a féket, vagy pedig enged? Mert ha titokban ezt csinálja, akkor ő bizony engedett, innen nincs visszaút.

Az érzelmi megcsalás is megcsalás, nekem sokkal rosszabbul esett például, mint a testi.

Tarts ki és ne engedd magadat átverni. Ők már átléptek egy határt. Ne is engedd meg, hogy csak egy választási lehetőség legyêl.

márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a párod szintén hasonlóan fiatal. Még nem élte ki magát. Túl fiatal, hogy egy életre elköteleződjön és lemondjon mindenről, amit még meg sem élt.
márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem tud, nem akar választani.
márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
az milyen embert ki kell dobni legyen az pasi vagy csaj m1 off
márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert te fix vagy, és az kényelmes, az új nő meg izgató számára. Minden kellene neki egyszerre.
márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az volt a reakciója amit írtál, akkor a pasid szíve mélyén már eldöntötte mit akar csak még nem közölte veled... A döntés már megvan, csak még nem ültetek le a "nagy beszélgetésre".
márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak esze ágában sincs választani. A legjobb lenne te otthon, ez a másik meg alkalmanként, az újdonság miatt. Ö biztos nem fog veled szakítani, de el fog menni addig, ameddig szeretne. Hogy lefekszik a csajjal, azt ö már régen eldöntötte magában, már csak idö és alkalom kérdése, de mindkettöröl gondoskodni fog a hátad mögött.

Az egyenes beszédet és az ultimátumot szerintem nagyon jól tetted, de itt neked kell lépned, mert ö nem fog dönteni, a csajt sem fogja ejteni. Ha nem tartod magad ahhoz, amit mondtál neki, hogy elhagyod, ha nem fejezi be, akkor azt szignalizálod neki, hogy veled bármit megtehet, úgysem lesz következménye. Ezzel szerintem csak olajat teszel a tüzre, mert így nem fog téged tisztelni, attól kezdve azt csinál, amit akar és az idövel csak egyre rosszabb lesz.

márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy engem akar, nem is beszél vele már 4 napja és, hogy nagyon szarul esett neki, hogy belenéztem, mert ez azt jelenti, hogy nem bízom benne. De ezek szerint volt is rá okom, mert megkértem, hogy írja, vagy mondja meg a csajnak az igazat. Hogy van menyasszonya (mert nem csak a barátnője vagyok) és nem lesz semmi köztük. Kiakadt és tudjátok azon a megsértődött hangon megkérdezte, hogy "Most komolyan idáig fajult ez az egész?". Ha nem akar tőle semmit akkor csak nem olyan nehéz ezt megtenni, nem? Vagy én vagyok a hülye?
márc. 6. 21:42
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 ja ő kúr félre (biztos vagy benne hogy "csak" levelezgettek?) de még te vagy a rossz mert nem bízol benne 😂 A felelősségvállalás helyett ama tipikus eset amikor azonnal a másik fél a hibás.

Kiakadni neked lenne jogod, nem neki! Nem úgy tűnik, mintha nagyon pedálozni akarna a megrendült bizalmad visszaszerzésére. Biztos, hogy ilyen figurával akarod összekötni az életedet??? Még össze sem házasodtatok, tombolnia kellene a szerelemnek, de már másra vágyik, másfelé kacsintgat és még a személyisége is mérgező.

márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!