Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mert nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mert nem akarom elveszíteni a családom?

Figyelt kérdés
A feleségem a terhessége alatt teljesen elhidegült tőlem, úgy hogy a végén már annyit sem engedett, hogy megfogjam a kezét. A picink most pár hónapos és nagyon imádom, annyi időt töltök vele, amennyit csak tudok, sokszor a munkahelyről is ebéd időben hazamegyek hozzá, hogy megpuszilhassam. Pelenkázom, este altatom, éjszaka sírásra felkelek és próbálom én altatni, hogy a feleségem tudjon pihenni. A kapcsolatunk azóta sem jött helyre és Ő már el szeretne válni, el is költözött tőlem. A picit így is láthatom amikor akarom, mert nem tiltja meg, de Őt is nagyon szeretem, de Ő már nem érez semmit irántam (elmondása szerint). Nagyon magam alatt vagyok mert éveket próbálkoztunk, hogy legyen babánk és most így szertefoszlik az életünk. Próbálok kedves lenni vele, figyelni rá is, de semmi haszna. Szerintetek ebből még lehet párkapcsolat? Mit tanácsoltok? Nem akarom, hogy csonka családban nőjön fel a gyermekünk, hanem mindig az volt az álmom, hogy egy meleg családi fészekben nőjön fel, úgy mint Én.

márc. 10. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szeret, el akar válni semmit nem tehetsz. Maximum ha vevő párterápiára akkor menjetek el.
márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek előtt minden rendben volt? Mert ha ilyen hirtelen történt ez az érzelmi változás nála, akkor ez lehet szülés utáni depresszió vagy hormonális probléma.
márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltak nehézségek, de amúgy igen. Ő állítás szerint nem kapott elég figyelmet tőlem, de sohasem jelezte felém.
márc. 10. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Teljesen neutrális hozzád, vagy inkább haragos!
márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
?*
márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közömbös és nem haragos.
márc. 10. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Parterápia. Virágot néha vigyél neki. Vagy csak egy fecnire ird ki, hogy szereted még. Stb...
márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közömbös akkor ennek lőttek.
márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát visszaszeretni nem fog, ez szinte biztos. Ez akkor lehetne visszahozható ha még érezne irántad. De ha teljesen eltűntek ezek az érzések akkor sajnos inkább készülj fel a válásra. Persze attól igyekezhetsz, de ne érezzen nyomást felőled mert azzal csak rosszabb lesz. Légy, normalis, kedves, figyelj a kicsire inkább. Esetleg néha kedveskedj neki virággal vagy csoki vagy amit szeret és amit nem vesz nyomásnak csak kedvességnek. Mert ha azt érezné, hogy a virággal te el akarsz érni valamit az ő érzéseit illetően azzal rosszabbat tennél.
márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg ezt a problémát, de arra vigyázz, nehogy veszekedés legyen belőle. Inkább hallgass el és beszélgessetek másról, de ne búcsúzz el tőle azonnal.
márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!