Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok most a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok most a szemét?

Figyelt kérdés

A férfiak miért nem tudják tiszteletben tartani a párjukat? Miért kell mindig feltünően más nőt bámulni?

Párom most haragszik rám már 2. napja mert oda jött hozzám a munkahelyen beszélgetni és feltűen elkezdett más nőt lesekedni nyílván nekem ez nem tetszett és szóvá tettem. Most én vagyok a szemét elvettem a kedvét mindentől mert hogy állandóan basztatom. Persze mert állandóan okot ad a basztatásra. Vagy csak én fogok ki ilyen tapló pasikat? Eddig minden pasim egy ilyen tiszteletlen paraszt volt. Persze elhiszem én hogy hűség van nem vakság de a fenébe is miért kell ezt az orrom előtt csinálni?


márc. 14. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Igen, te fogsz ilyeneket ki, mert gondolom te is az a kategória vagy, aki vonza az ilyeneket.
márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Ezek alapján te vagy az a szemrly, akinek a bunkók tetszenek.

Egyébként nem tudom milyen módon lesi meg a párod a nőket, de ha végigméri, vagy ránéz párszor viszont a szeme nem esik ki a helyéről, nem látod, hogy legszívesebben neki ugrana akkor nem kéne belőle olyan nagy ügyet csinálni. Nem tudom, hogy te megnézed-e a férfiakat, de ha igen és nem folyik a nyálad értük és valójában neki se nem igazán értem a problémád.

márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem te fogsz ki ilyet. Én magam soha nem voltam ilyen.


F

márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Te vagy a hibás.


Ő olyan, amilyen. Kereshettél volna egy olyan pasit is, akinek csak te kellesz, erre összejössz egy ilyen alakkal.

márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Miért vagy/maradsz vele?

Te engeded meg neki, hogy így beszéljen és viselkedjen veled.

márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem is biztos, hogy úgy érzékeled, ahogy valójában történik. Nem véletlenül mondja a párod, hogy folyton basztatod... Szerintem betegesen féltékeny vagy. Azok a nők csapnak ilyen hisztit, de véletlenül sem hagynák ott a másikat, inkább addig csesztetik a paranoid téveszméikkel, amíg a másik lelép.
márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha taplónak és tiszteletlen parasztnak tartod, miért kell ő neked?
márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Tarts tükröt elé, kezdj el te is mást nézni, mással szemezni az ő társaságában. Majd nézd csak meg a reakciót. Gyakorlatilag a pasid most büntet egy teljesen normális érzésért, és téged állít be betegesen féltékenynek azok után, hogy feltűnően hanyagolt egy másik nő miatt. Ezt nevezik manipulációnak.
márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy túl féltékeny? Férfi vagyok, de egy velem szembe jövő, szemben ülő nőt akaratlanul is megnézek (de férfit is), hiszen azért van a szemem. Egyszer a feleségem hívta fel a figyelmemet egy éppen a sarkon beforduló nőre. Tényleg fess volt. Nyugodt vagyok, hogy nem próbára akart tenni.
márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hm sanszos hogy túl féltékeny vagyok. Elvégre mikor még csak kavartunk is kavart más nőkkel ezért nehezen bízom meg benne.
márc. 14. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!