Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év kapcsolat után, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év kapcsolat után, mennyire van rendben, ha ez kiderül a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Baratnőmmel 1 éve vagyunk kapcsolatban, 1,5 évvel ezelőtt lefeküdt egy kollégájával, ezt elmondta a kapcsolatunk előtt és azt is mondta, hogy csak egy éjszaka volt más nem.

A minap sikerült kideríteni, hogy fél évig szerelmes volt belé, majd utána velem kezdett el járni, de úgy, hogy azzal a kollégájával még fél évig együtt dolgozott. A mai napig ismerősök minden közösségi felületen. Nyilván nem tőle tudtam meg, hanem egyik beszélgetésben láttam, ahogy akkor róla beszélt.


márc. 14. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Ajánlatos lenne megbeszélni vele, hogy miért nem engedte még el azt a pasit!
márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Lapàt
márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem jó jel.
márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Dugjad amíg lehet,ott is ahol eddig nem lehetett.
márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem semmi jelentősége.

Az viszont para hogy a beszélgetéseit olvasgatod.

márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Én nem látom tragikusan a helyzetedet. Sőt!


1) "fél évig szerelmes volt belé, majd utána velem kezdett el járni" --> akkor téged választott, nem a kollégát. Veled van együtt, hol itt a baj?


2) "kollégájával még fél évig együtt dolgozott" --> mit kellett volna csinálnia? Nyílván keresett másik állást, nem pikk-pakk mondott fel. Ez is teljesen normális. De most nem dolgoznak együtt.


3) "A mai napig ismerősök minden közösségi felületen." --> tudod, hányan ismerősök ebben az országban közösségi felületeken, miután dugtak és szakítottak? Na ugye.


4) "lefeküdt egy kollégájával, ezt elmondta a kapcsolatunk előtt" --> ez egy tök őszinte csaj, aki nyílt lapokkal játszik. Meg kell becsülni.


A leírasodból nekem az jön le, hogy ha a barátnőd akart volna kavarni a sráccal, akkor megtehette volna, nem jött volna veled össze, nem mondja el a kapcsolatát stb. stb.


Ha téged ez zavar, akkor beszeld meg vele vagy hagyd ott és keress egy szűz lányt. Az alaptalan féltékenység nem vezet jóra.

márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon rossz ómen, hogy az elejétől fogva titkolózott s még most sem nyílt meg (1 év után) még mindig vannak olyan titkai amiket direkt akar elhallgatni előled. Nem vagy a fő bizalmasa, nem fogadott a teljes bizalmi körébe - valószínűleg nem ok nélkül...

Tartok tőle, hogy te csak egy pótlék vagy neki, aki épp' akkor volt ott "kéznél", de nem a teljes, 100%-os szerelem vezette a karjaidba. Ha utóbbi igaz lenne akkor minden további nélkül elmondott volna mindent, de nem tette...

márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt elmondta, hogy vele jobban élvezte mint velem
márc. 14. 21:59
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

#8 azonnal lapát!!!!! B.meg haver, legyen már önbecsülésed! A képedbe vágja, hogy egy ki.bszott kis pótlék vagy neki te meg még lamentálsz???

Bocs, de elég nehéz indulat nélkül leírni amit gondol az ember, ha ennyire nyámnyila, tugyimutyi balfék dolgot lát az ember.

márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Bocs de nem értem a problémát. Előtted is már volt élete. Nahát, ez valami hihetetlen!


Képedbe mondta, hogy vele jobban élvezte. Nem gondolom, hogy mindenki annál a partnernél állapodik meg, akivel a legjobb a szex, mert igaz, hogy az is fontos, de önmagában édeskevés egy jól működő kapcsolathoz.


Persze nem esik jól, az biztos, hogy ezt így kimondta, de biztos nem magától mondott ilyet, hanem te kérdeztél rá konkrétan, de akkor meg magadra vess, legalább őszinte volt, ez egy pozitívum.

márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!