Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mástól kellett ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mástól kellett ezt megtudnom a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Ez még 18 éves korában volt én 20 évesen ismertem meg, most is annyi idős 9 hónapja járunk, de csak most hallottam az esetről az egyik ismerősömtől.


Szóval volt egy pasija aki elvileg szakított a csajával és összejött a barátnőmmel kb 2 hétig, aztán az ex csaj kitalálta hogy mégis kell neki a pasi vagy mi, és elkezdett írogatni neki, meg fényképeket küldözgetni magáról stb. és gyakorlatilag a csajok összeverekedtek érte.


Csak az a furcsa hogy a barátnőm nagyon sok mindent elmesélt de ezt sose említette, szerintetek miért?


Te hogy reagálnál ha megtudnád ráadásul mástól hogy ez történt?



2022. jún. 14. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem említette, mert cikinek érzi.
2022. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1

Több mindenről beszéltünk már azért 9 hónap alatt, ennél cikisebbekről is.

2022. jún. 14. 17:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, számít ez valamit a kapcsolatotok szempontjából? Van jelentősége?
2022. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kínosan, megalázóan érinti, nem szívesen emlékszik vissza rá és mesélne róla neked, főleg, hogy egy másik fiút érint a történet.
2022. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Nem a múltja miatt akarom a csajt. Legfeljebb megkérdezném, hogy igaz e. Ha vna kedve elmondja.
2022. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4

A másik fiúról tudtam, az nem volt újdonság.

Csak a csajjal való viszonya, tudtam hogy nem csípi csak nem tudtam hogy miért, és sose mondta el.

2022. jún. 14. 18:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Mi honnan tudjuk?
2022. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szerinted ez kevésbé ciki, mint amiket elmondott, nem jelenti azt, hogy ő is így gondolja. Valószínűleg ez egy kellemetlen élmény, emlék, mellesleg, ahogy írták, egy előző pasijáért verekedett.

Mondjuk azt nem értem min akadtál ki. Nem reagálnék sehogy, mert engem nem érint. Ha meg ennyire böki a csőröd, kérdezz rá szemtől szemben, aztán választ kapsz.

2022. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam kérdezgetni, de csak azt tudtam meg hogy igaz a történet, a részleteket nem igazán akarja elárulni.
2022. jún. 14. 19:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
mert valszeg kínos neki, ha nem akarja elmondani minek zaklatod?
2022. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!