Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már egy éve hol, beszélünk hol nem. Iskolában. Mindig azt hiszem, hogy tetszek neki, néz engem, oda jön beszélgetni, kártyázni, érdeklődik milyen filmeket szeretek. Megvéd más fiúk előtt, van hogy még a tanároknál is, ha kritizálnak. De amikor megpróbálok felé lépni, hogy legyen valami, egyszerűen bunkó. Bemegy előttem az ajtón, megkérdezem, hogy van, erre az a válasza: közöd hozzá? meg ehhez hasonlók. Már többször elakartam felejteni, elküldtem ha oda jött. Persze nem ment el... Tovább ült ott, nézte, hogy épp mit csinálok. De nem értem, ha lépni akarok felé, akkor meg egyszerűen bunkó. Ha kérdezek valamit semleges választ ad, meg elmondja a rossz tulajdonságaimat, min kéne változtatnom. Meg van, hogy nem néz a szemembe sem. Mit tegyek? Próbáljak keményebb lenni és küldjem csúnyán el, habár nem hinném, hogy használna. Nekem tetszik, de ha meg lépnék bunkó lesz. L/17 ő F/18- nem volt még barátnője. Talán emiatt ilyen? Vagy fogalmam sincs. Szerintem tudja, hogy nekem ő tetszik.

Köszi a válaszokat!


2010. dec. 18. 16:23
 1/6 anonim válasza:
Egy ideig nézd levegőnek, és ha erre a lépésedre nem reagál, és nem zavarja, hogy ok nélkül csak úgy levegőnek nézed, akkor valami gond van vele, de hidd el zavarni fogja...
2010. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy nézzem levegőnek? Ha köszön ne köszönjek? Vagy ha oda jön, és beszél hozzám? Álljak fel mennyek el?
2010. dec. 18. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
ez az elutasítás szerintm nem jó, mert könnyen el távolodhattok egymástól.menjetek el bulizni ott ugyis lazább lesz
2010. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
engem a szüleim nem engednek bulizni. sajnos.
2010. dec. 18. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még bizonytalan a fiú, nem tudja akar-e tőled valamit igazán. Bízd rá a dolgot, szerintem ne nyomulj, várd ki mi sül ki belőle!
2010. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, várok. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!