Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogyha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogyha egy férfi szeret és tisztel soha nem fogja felemelni a hangját veled szemben?

Figyelt kérdés

Bantalmazo kapcsolatok es gyerekkor van mogottem. Egyetlen ferfi volt életemben aki soha egy percig nem volt velem agresszív akarhogy is viselkedtem, meg akkor sem amikor en mar nagyon idegesen védtem a sajat igazam. En addig azt hittem minden ferfi aggressziv, kiabalos maximum a mertekben ternek el.

A mostani parom alapvetően jambor leleknek tűnik, halk szavú. De ma kiablni kezdett velem es mkndta, hogy “b+” azert, mert feltett egy kerdest amit nem ertettem es vosszakerdeztem ketszer is, mert nem valaszolt. Ekkor beszelt velem ugy ahogy. Nagyon rosszulesett es eszembe jutott, hogy valaki egyszer azt mondta nekem ami a kérdésben is szerepel. Egy ferfi, ha igazan szereti a not nem bantana igy, nem idehesitene. Rosszul gondolom?

Magamon is azt vettemszre azzal viselkedem igy akit nem szeretek igazan.


márc. 17. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem. A legjámborabb embert is fel lehet b.szni valamivel.
márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Igen így van. Az hogy felemeli a hangját, még semmit nem jelent.
márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz. Erősen habitus/személyiségfüggő ez inkább. Vagy elég csak egy xarabb időszak is, mind emberek vagyunk.


Sajnos nálam is elszakadt tegnap (nő vagyok), mindenkinek lehet ilyen pontja épp x okból.


Értem h bántalmazó közegben voltál, és az jó, hogy odafigyelsz, de ne egyetlen dolog alapján ítéld meg, hogy a Másik szeret-e. Ha rosszul esett beszéld meg vele.

márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes az hogy ez gyakori lesz e a jovoben vagy azert bocsantot kert legalabb.
márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, kinél normális ez, velem a kapcsolat alatt soha nem ordibált férfi és én se velük, csak akkor, amikor már elmúltak az érzések és lassan szakítottunk is.

Van aki eleve idegbeteg típus, olyannal én eleve össze sem jövök, de a másik, aki meg tudja magát kontrollálni, nem fog jó esetben csak úgy valami apróság miatt ordibálni veled, csak ha már elege van belőled is. Nem kifogás, hogy nehéz volt a meló meg mit tudom én, akkor hívja fel a főnökét és káromkodjon neki egy sort.

márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kizárt.
márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 4-esnél a pont, úgyis az a mérvadó.
márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Te kibírtad, hogy sosem emelted fel a hangod?

Vagy a nőknek szabad, de ha férfi csinálja, akkor ő nem is szeret igazán?


Mindenkit ki lehet hozni a sodrából. Akit nem, az egy páfrány.

márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

"De ma kiablni kezdett velem es mkndta, hogy “b+” azert, mert feltett egy kerdest amit nem ertettem es vosszakerdeztem ketszer is, mert nem valaszolt. "


SZabadulj meg a pasitól. A kiabálás és b+-ezés elfogadhatatlan.

Persze kinek mire van igénye, ha neked jó a sutyerák is, akkor rendben van.

Azt azért figyeld meg, másokkal hogy bánik. Ha akkor is ilyen, akkor csak idő kérdése, mikor kezdi el veled is. Ha másokkal nem ilyen, viszont nem megbeszéli a problémákat, hanem lenyeli, mondhatni meghunyászkodik mások előtt, az is egy red flag, mert majd rajtad fogja kiereszteni a gőzt.

márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

"Te kibírtad, hogy sosem emelted fel a hangod?"


Nem kibírni kell. Nem szoktam ordibálni, főleg nem ilyen apróság miatt. Szánalmas az ilyen pasi vagy nő.

márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!