Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogyha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogyha egy férfi szeret és tisztel soha nem fogja felemelni a hangját veled szemben?

Figyelt kérdés

Bantalmazo kapcsolatok es gyerekkor van mogottem. Egyetlen ferfi volt életemben aki soha egy percig nem volt velem agresszív akarhogy is viselkedtem, meg akkor sem amikor en mar nagyon idegesen védtem a sajat igazam. En addig azt hittem minden ferfi aggressziv, kiabalos maximum a mertekben ternek el.

A mostani parom alapvetően jambor leleknek tűnik, halk szavú. De ma kiablni kezdett velem es mkndta, hogy “b+” azert, mert feltett egy kerdest amit nem ertettem es vosszakerdeztem ketszer is, mert nem valaszolt. Ekkor beszelt velem ugy ahogy. Nagyon rosszulesett es eszembe jutott, hogy valaki egyszer azt mondta nekem ami a kérdésben is szerepel. Egy ferfi, ha igazan szereti a not nem bantana igy, nem idehesitene. Rosszul gondolom?

Magamon is azt vettemszre azzal viselkedem igy akit nem szeretek igazan.


márc. 17. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez talán még nem vészes, de figyeld a jövőben a viselkedését. A rendszeres kiabálós veszekedés, káromkodás stb egyáltalán nem oké, ilyen embereket messziről kerülni kell, de alkalmanként felkapni a vizet teljesen normális emberi dolog. Nekem az lenne a fura, ha valakit soha semmivel nem lehetne felbosszantani, mintha le lenne szedálva valamivel, vagy mintha nem merné kimutatni, ha nem tetszik neki valami.


Nálam, ami nem lenne elfogadható, ha mérgében sérteget, szóban bántalmaz. Ez legalább annyira toxikus, mint a testi agresszió.

márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nagyon fajt ezaz egesz emiatt sirtam is es mondtam neki, hogy nekem ez elfogadhatatlan. Azt mondta, hogy tobbet ilyet nem csinal es sajnalja. De meg mielott ide eljutottunk azert nem egyszer b+ es hasonlokat mondott nekem.

Nem tudom, hogy adjak-e meg ennyi eselyt a dolognak, hogy varjam meg a kovetkezot.


Alapvetoen szerintem egy kapcsolatban ez nem fordulhatna elo, hogy orditozzunk ilyen dolgok miatt vagy b+ mondjuk a masiknak. Szerintem csak azert fogadom most el a bocsanatot, mert engem is ilyen apa nevelt fel es tudatalatt azt hiszem ezt erdemlem..

márc. 17. 15:07
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
AZ embereknek vannak érzelmeik, mivel nem gépek. Max azt nem lehet felidegesíteni aki erre tette fel az életét hogy mások idegességén élvezkedik. De az még rosszabb. Az igazi emberek idegesek néha, inkább segíteni kell elkerülni a stresszhelyzeteket, és arra törekedni, hogy nyugodtan legyen ideges :), de mindig csak egy kicsit, ahogy a helyzet hozza. Akkor kisebb az esély a hirtelen meglepetésre.
márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Én abból indulok, hogy néha a szülő is felemeli a hangját a gyerekre. Lehet a nagykönyvben az van írva, hogy nem szabad, mégis sokakkal megesik. Anyuk pl.: olyan habitus, hogy ha valakire/valamire ideges ideges/mérges, ha épp ott vagyok simán levezeti rajtam és velem kiabál. Aztán lenyugszik. Ettől még nem bántalmaz és nem bántalmazott soha és felnevelt és nagyon szeret.


A másik, hogy értem én, hogy foglalkozni kell a testi és lepki bántalmazással, de szerintem sokan átestek a ló túloldalára és ezzel dobálóznak. Nem egy b*zdmegnél kezdödik a bántalmazás. Mindenki lehet néha ideges, szar napja van, stb.


Én amondó vagyok ha nem mindig van ez és utána tud higgadtan bocsánatot kérni és tudtok beszélni a konfliktusokról akkor nem kell még betojni.

márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Ja, hát aki otthon is káromkodásban nőtt fel, annak biztos normális, 14-es. Nálunk ez nem volt divat. Nem mondom, hogy nem találkozom csúnya szavakkal sosem, de nem jellemző, hogy valaki ordibálva, káromkodva veszekedjen azokkal az emberekkel, akiket elvileg szeret. Nálam az, hogy kérdezek valamit a páromtól és erre bazmegelve leordítja a fejemet, az az abnormális retardált kategória. Nem kell ehhez robotnak lenni, hogy “megállja” az ember az ilyen reakciót, normális esetben le tudod rázni a másikat normálisan akkor is, ha esetleg még próbál nyaggatni egy kicsit. Mondjuk a kérdésből számomra nem világos, hogy a kérdező nem fogta fel a reakciót elsőre, vagy nem volt semmi reakció, csak kussolt a pasi.
márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
15, most hogy így jól kidicsekedted magad, akarsz is valamit mondani, vagy csak ennyi? Szerintem nem azt mondta a 14 hogy náluk mindennapos volt az ilyesmi, de ugye aki rosszindulatú...az így fogja értelmezni. Kérdés mi van neked belül.
márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Szereto vagyok, velem allandoan flegmazik ha ertetlen vagyok felemeli a hangjat, a felesegenek meg papucskodik pedig a felesege nem banik jol vele. Akkor? Engem nem tisztel ezert engedi meg maganak, es valszleg en sem tisztelem magam ha hagyom neki. Most lelehet pontozni
márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14 vagyok. Nem, nem állandó ordítozásra meg káromkodásra gondoltam, hanem arra, hogy NÉHA, RITKÁN előfordult ha valamelyik szülőm ideges volt. Egyébként értelmiségi, intelligens emberek én meg szerető közegben nőttem fel. Ők is csak emberek.


De ezt a (szándékos?) folytonos félremagyarázást imádom a gyakorin. :D

márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Megmondom oszinten bennem is azert merult fel ez a dolog, mert en eletemben eddig egy kapcsolatban voltam csak aggressziv, flegma a tobbiben eszembe sem jutott se csunyan beszelni se orditani. Meg akkor sem, ha oylat tettek ami nem tetszett, nyugodtan magyaraztam el mi a bajom.

Szoval az a kapcsolat ahol felgmazos, aggressziv, hirtelenharagú voltam ott oszinten szolva nem voltam igazán szerelmes. Nem tiszteltem es tudtam megengedhetem magamnak, hogy igy viselkedjek vele.

Szoval most mikor igy beszelt velem a mostani baratom rogton beugrott, hogy ez minden csak nem szeretet. De mivel mondhatni ezaz elso eset gondolom butasag lenne ebbol itelni.


Akik azt irjak, hogy normlis, hogy neha igy beszel azoktól kerdezem, hogy ti tenyleg szeretitek a parotokat?tisztelitek? Nincs bűntudatot, hogy bantod a masikat? Tenyleg erdekelne!

márc. 18. 10:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!