Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar világosbn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar világosbn szexelni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Minimum félhomálynak kell lennie. Teljesen kikészít ezzel, jó lenne őt jobban látni, de nem szeretné. Nem látom, hogy mi oka lenne szégyelnie magát, tök csinos lány. Együtt élünk. Zuhanyozni simán jön velem, nem kell sötétnek lennie. Át is öltözik előttem, aludni meg haspólóban meg bugyiban szokott, szóval még csak azt se lehet mondani, hogy egyébként takargatja magát.

Egyébként én vagyok neki a második olyan párja, akivel él szexuális életet.


márc. 20. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy szégyelli magát szex közben vagy ilyesmi. Én is jobban szeretem a fel homályt, pedig csinosnak gondolom magam, de nem tudom, ha belegondolok, milyen arcokat vaghatok szex közben, tokre zavarba jövök 🤣
márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli magát, mert másképp néz ki szex közben mint zuhanyzás közben.
márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hogy én mennyire irigylem egyes emberek „problémáit”!

Amúgy a sztorid valahogy nem stimmel. Szóval azt akarod bemesélni, hogy van (legalább) egy barátnőd, akivel ugyan szexuális életet élsz, de egy vele kapcsolatos kérdésre a választ már másoktól várod. Nem lenne egyszerűbb a valódi okot tőle megkérdezni?

(És még azt mondják, hogy a csajok szeretik a magabiztos, bátor férfiakat. Pfff…) 🙄

márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Kérdeztem, de az a válasz, hogy nem akar beszélni róla. :D
márc. 20. 08:52
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Hat az nem jó.

Mindenrol kell tudni beszélni egy kapcsolatban. Ez nem válasz.

márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Ebből bajok lesznek ha nem kezd el magabiztosabb lenni és bízni benned...
márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem lesz belőle baj, ha a kérdező nem csinál belőle bajt. Ha elenged egy kapcsolatot, mert nem úgy történik minden, ahogy akarja, annyit is ér.
márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem mondta, hogy engedje el.

De basszus, egy ilyet nem megbeszélni… ez egy baromi alap dolog. Miért is nem beszélhet róla, ha már eleve szexuális életet élnek?

márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#4, Az jó kapcsolat, ha csak egy ilyen „nem karok róla beszélni” legyintéssel intézi el a kényes kérdéseket. 😅
márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezen kívül nem volt olyan, amit ne tudtunk volna megbeszélni...
márc. 20. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!