Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok neki még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eléggé megromlott a kapcsolatunk a párommal.

Van egy gyermekünk 3 éves.

Még a terhesség elején kezdődtek a problémák.

Nem sokat volt akkor se velem, ahogy most sincs velünk sokat

A terhesség elején, nagyon rosszul voltam, sokat hánytam, már infúziót kaptam a kiszáradás miatt.

Majd lett egy hematomam 11 hetesen, így kórházba kerültem.

Utána szigorú fekvés volt sajnos, több hétig.

Ebbe az időszakba is hánytam még.

Már ez is baja volt, hogy nem bírok semmit.

Nagy ritkán mikor otthon volt velem kértem csináljon nekem 1 szelet kenyeret, az is nehezére esett.

Össze vesztünk még terhesen nagyon, ő akkor írt az exének, engem elzavart.

Majd végül csak kibékültünk, de nem lett jobb a helyzet sajnos.

Mikor Meg született a kisfiam akkor se segített semmibe.

2 hónapos lehetett kB a kisfiam, mikor újra elzavart, egy veszekedés miatt.

Újra hittem neki, és akartam változzon meg.

Iszik is alkoholt minden nap, van hogy részegre issza magát, van higy csak keveset iszik.

Volt rá példa hogy megütött a kisfiam előtt.

Most arra a döntésre jutottam itt hagyom.

Mióta ezt Meg tudta, könyörög ne menjek el meg fog változni stb...

Sőt zsarol is hogy akkor neki itt vége az életének ha elhagyom..

Szerintem ő már nemtud Meg változni.



márc. 21. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog változni, jól látod, hagyd el örökre. Csak zsarolni próbál.
márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gergelice16 ***** válasza:
87%
Mindenképp hagyd ott. Ha bántalmazott, az mutatja, hogy a kapcsolat alapjaival van baj, amit már csak nagyon nehezen lehetne helyrehozni. Viszont a leírásod alapján csak a szája jár, tettekig nem menne. A fiad érdekében is hagyd ott, mielőtt őt is megverné. Illetve rossz példát is mutatna ez az apa...
márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Eleve mikor dairt az exere meg kisobott nem kellet volna visszafogad….
márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grizesteszta ***** válasza:
89%
Dupla tapasztalatból tudom: aki ilyen mentalitású, mint a párod és öngyilkossággal fenyegetőzik: nos, ő az a típus, aki boldogan fog élni hamarosan valaki mással. Egy pillanatig ne legyen lelkiismeret furdalásod: csomagolj és menekülj!
márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy adnék. Tulajdonképpen már kapott 2 esélyt is, mivel lenne másabb a 3.?

Persze, megváltozik, nagyon max 1 hétre, aztán ugyanott vagytok, ahol addig. Csak az idődet pazarlod.

Nem lesz vége az életének, csak zsarolni próbál.

márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hogyan sikerult ilyenre tervezni ezt a csaladot? Bar a gyerektol datalod a sztorit, de elejted, hogy elotte se volt 100-as, alkoholista se tegnap lett, es a duhkitoresei is mar guerekkorban meglehettek. Miert gondoltad jo otletnek a gyerekvallalast? Mindegy volt, hogy kitol, de legyen? Akkor ez mar abszolvalva van, mehetsz, nem kell csaladosdit jatszani vele, egyijotok s em gondolta ezt komolyan egy percig sem, kulonben igenyesebben valasztottatok volna part.
márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!