Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok vagy adnátok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok vagy adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, beteg vagyok ami miatt nagyon migrénes vagyok, és ájulékony. Télen mindig előjön, úgyhogy mindig iratok fel gyógyszert november végén, csak nem mindig váltom ki (ha maradt, vagy esetleg nem kell). Na most néhány napja elég rosszul lettem, és megkértem hogy menjen el gyógyszerért, előkerestem neki mindent, aztán lefeküdtem, mondta hogy mindjárt megy csak van egy kis dolga, mikor két óra elteltével is a dolgát csinálta felhívtam a bátyámat, nem egy ilyet végigcsinált már velem, feljött, kettő perc alatt vett gyógyszert, főzött nekem, kb ellátott, amit nem is kértem. De ők ketten állandóan útba voltak egymásnak, csak miattam a bátyám nem ment bele a vitákba. A bátyám is úgy gondolja, és én is kezdem azt érezni hogy ő nem való mellém. Mi lesz ha veszélyeztetett terhes leszek és majd feküdnöm kell, vagy ilyesmi? Mit gondoltok? 26N

2021. jan. 30. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Kidobnám. Ennyire tojik rád, egy gyors séta a patkáig és vissza nem fér bele az életébe.

Ez nem kapcsolat, ahol ennyire nem számíthatsz rá.

2021. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Egy kicsit szerintem meg kapd össze magad.

Vagy beszélj vele... vagy hagyd el.

Lehet ő úgy gondolja, hogy lusta vagy lemenni és nem tudja milyen a migrén. Ezért nem is veszi komolyan és csak azt hiszi csicskát keresel magad mellé.

2021. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni?:D ezzel valami rosszat mondtam kedves kérdező?:D
2021. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy kapcsolatban elvárható lenne az ember párjától, hogy segítse, ha ráér. Természetesen ha épp dolgozik, vagy hivatalos elfoglaltsága van, akkor nem.


Viszont #2nek igaza van szerintem. Aki nem tudja milyen a migrén, az nem fog megérteni. Nem mindenkinek fejlett az empátiás készsége.

A bátyádtól persze szép, hogy mindezt megtette érted, a párod is megtehette volna. Elvárni mindezt viszont nem feltétlen jogos.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is voltak régebben migrénes időszakaim. De olyan súlyosan, hogy folyamatosan hánytam, egyszer kórházban kötöttem ki emiatt.

Viszont mivel tudtam, hogy akkoriban hajlamos voltam erre, mindig volt nálam gyógyszer. Mikor éreztem, hogy kezdek rosszul lenni, azonnal bevettem, és ha tehettem pihentem. Szerintem akinek visszatérő betegsége van, az nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy attól tegye függővé a jóllétét, hogy más elmegy-e a patikába.

2021. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!