Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, hogy legyőzze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy legyőzzem a nyuszi természetem és előálljak a páromnak, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Nem olyan régi, 8 hónapos kapcsolat. Igazából szinte semmi komoly dologról nem beszéltünk. Ő nem vetetette fel sosem, én meg nem merem.


Kínos vagy sem, mi már 30 felé vagyunk, mégis ez az első kapcsolatunk. Mivel én nem érzek tőle semmiféle elköteleződésre való igényt, valahogy meg kéne vele beszélnem mit akar tőlem. Már 2 hónapja nem tudok eljutni idáig.


Heti 2x találkozunk átlagosan, néha 3x. Heti 1 együttalvás benne van, egyébkènt a párórás találkozókon is mindig van szex. A baj az, hogy ő nem nagyon szervez programokat. Az elmúlt három hónapban talán kettő-három ilyen volt, amikor ő talált ki valamit. Én próbáltam kitalálni programokat de láttam, hogy annyira ezeket nem élvezi.


Nem is biztos hogy tudja, mi kéne egy kapcsolatba. Nekem már mindent is tanácsoltak baràtnők, szerintük nem baj, ha a nő rugdossa előre a dolgokat, csak én már most elkeserítőnek tartom, hogy ez ennyire 0 a részéről.


Persze, elvisz kocsival ide-oda (ő ajánlja fel). Néha meghív egy-egy kajára, leginkább otthonülős programokat szeret mert amúgy megy eleget, én viszont ülőmunka miatt menni szeretek inkább. És ilyen kimenős programot nem szervez (max. Mozi de az is film és benti és ülős), én viszont halálra unnám magam, ha szinte sose lenne semmi olyan, amit meg én szeretek.



márc. 21. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy eltérő a természetetek, nem igazán illetek össze. Neki kín mászkálni, te meg alig várod, hogy kimozduljatok.
márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es hát ez az, en nem hiszem, hogy ő ebben a tekintetben változna. De utalàst sem tett soha arra hogy akarna valami komolyabbat, szüleinek se mutatott be pedig elmondta hogy most így tavasszal számítsak rà hogy minden hétvégén segítenie kell nekik a kertben.
márc. 21. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barái társaságotok törzshelyek semmi szabadidős szokások családi partyk hétvégente vagy bicikli horgászat sátorozás vagy bármi?
márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ti csak vegetáltok. Nem mondom, hogy 0-24-ben együtt kell lenni, de ez a sztori több sebből vérzik (nekem):

-felnőtt emberek (mindegy hanyadik kapcsolat, ez attól független) nem tudnak, nem képesek vagy hajlandóak kommunikálni. Kinek mi a jó, az ideális, az igény, ki mit akar, ki mit vár stb stb. Ezekről

kell beszélni.

-az alvásra csak annyit mondok, hogy ez páronként változik, nektek mi az igényetek. Azt kell tisztázni, egyeztetni stb.

-szerintem igenis baj, ha mindig mindent a nő intéz. Nem vagy titkárnő a kapcsolatban. Pont a minap hallgattam egy podcastot ahol egy sikeres csaj (külföldi) beszélt arról, hogy az előző kapcsolatának azért (is) vetett véget, mert a párja (férfi) csak úszott az árral, nem szervezett semmit, nem intézett semmit, nem vett le terheket a válláról. Hogy a nő cégeket vezet, irányít, hazamegy és még a kapcsolatában is MINDIG neki kell kormányozni. Szerintem ennek IS kiegyenlítettnek kéne lennie. Egyszer te tehermentesíted a másikat, viszed el ide-oda, egyszer meg ő és így tovább. Ha rugdosni kell, hogy elmenjetek egy moziba, akkor az egy barátságban is rossz, nemhogy egy kapcsolatban.


Szóval az igényeidet sose féld kommunikálni, ahogy tőle se félj megkérdezni mit akar. Nyissátok ki a szátok. Felnőtt emberek. De ez így leírva elég rosszul hangzik.

márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

szabadidős szokás a kanapén filmnézésen kívül az nincs igazán. Ő a barátját làtja heti 3-4x teremben edzéskor, a többieket havonta 1x a kedvenc kocsmájukban (szoktam menni, kedvelnek a haverjai, ő is megismerte az én barátnőim). Amúgy szinte minden este videójátékoznak.


Mivel van kocsija, millió helyre el lehetne menni. De ezekkel az a baj, hogy 3 óra alatt nem lehet őket lezavarni, márpedig szinte minden hosszabb program után megjegyzi hogy ez sokáig tartott, mást is kell csinálnia stb. Vagy csak szimplán lustizna bármi helyett, ami a takarítas is.

márc. 21. 16:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nem túl jó kilátások. Akkor lesz kedve meg ereje, mikor minden hétvégén anyuéknál kell túrni a kertet. Veled meg otthon alukál.

Volt hasonló kapcsolatom, ott is mindig anyuéknak kellett segíteni, mi meg ültünk nálam, mert fáradt.

Nem hiszem, hogy ez perspektíva.

márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vagytok összeillőek sajnálom, de már most szorit téged akkor eltudod-e képezlni, ha családod lenne veled. Igy kár egymás idejét elvenni.

A kapcsolatok elején mindig lehet érezni, hogy milyen lesz kb a dinamikája ezen a Jóisten sem fog változtatni, bár amondó vagyok hogy bármi lehetséges, de az ember önmagából soha nem tud kifordulni az az énje, senki kedvéért nem fogja az énjét senki odaadni mert az kb olyan lenne, mint a kutyától kérnéd, hogy ne lgyen szőre, vagy füle.

Az aki nem lehet önmaga a másik mellett az kinzás inkább, mint kapcsolat, ezek kellene elgondolkodni. Látod-e a jövőbeli férjedként, gyermekeid apjának stb..és ezekre figyeld meg az érzeteket, már most jelezni fogja a tested, hogy ...

márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es: én is hallgattam több podcastet, az mindig rossz ha az egyik több energiát tesz bele a másiknál és az is, ha fizikailag, érzelmileg nem tud a sarkára állni a szülei igényeivel szemben. Az ilyen gyerek nem vált le. Én annyira leváltam h a szüleim belementek abba, hogy 170 kilóméterre tőlük lakást vettek nekem hogy lehessen egy jó életkezdésem, ennyire rendesek voltak. Párom csak használja az egyik lakást, ami a szüleié, amíg egyetemre járt másik városba, addig ki volt adva. Lakbért azt persze nem fizet, de cserébe valahol jogos, hogy "elvárás" az otthoni segítség. Ha egy városban laknék szüleimmel, zokszó nélkül én is rendezném a kertet, házat hogy ne nekik kelljen fájós derékkal.


Itt a gond az, hogy nem mutat be nekik. :(


De én nem tudom mit tudok neki segíteni az eletben mert autóm nincs, hogy elvigyem a másik városba melóba stb. Max. Neha főzök, de az se az igazi mert kb. Semmit nem eszik meg amit én szoktam magamnak főzni így az plusz gondolkodás volt eddig is részemről, milyen főtt kajával lepjem meg, amit én is megeszem, és ő is. XD

márc. 21. 16:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg semmi baj vele, nagyon jóképű, működik a kémia, rendes srác, csak az alaptermészetünk, hobbik, igények nagyon más. Plusz tudom, h a fèrfiak nem szeretnek lelkizni, de ő extrán nem, erre mondom hogy semmi komoly dologról nem beszél. A legkomolyabb az, ami rosszat melóba érez. Nekem nem itt indul a lelki mélység, bár az is taszított, amikor próbáltam másokkal randizni és egyből rámöntötték mindenüket. A túlérzelgős pasikra sem tudok annyira felnézni, de ő a másik véglet.
márc. 21. 16:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy nem volt még kapcsolata...

Btw csak elvan veled,szerintem ne pazarold az idődet rá. Egy langyos semmi amiben vagytok,nem felnőtt kapcsolat.

márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!