Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek neveznéd ezt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek neveznéd ezt a kapcsolatot ahol úgy ismerkedtetek meg hogy tök természetes minden mintha évek óta járnátok de nincs meg a szerelem érzés és évek múltán is ilyen marad minden?

Figyelt kérdés
Tehát megvan az összhang szertet is van, jó minden de nem vagytok szerelmesek? Mi ez ami két ember közt van?

2023. aug. 26. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ezt nevezik barátságnak. Sokszor az ilyen "kapcsolatokban" szex sincs csak békés egymás mellett élés. Ez jellemzően jelen is van a hosszú házasságokban (20-40 év).
2023. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Üresnek sivárnak.

2 ilyenben volt részem.


Egyik mikor nehezen jottem ossze a sraccal, csak akkor kezdett kaparni, mikor otthagytam feladtam.szoval amig en tettem a kapcsolatba ill.ismerkedésbe nem is kellettem csak amikor hátat forditottam neki. Aztán járás lett belole es elkezdett olyanokat mondani hogy szeret de nem szerelmes. Ezt akkor még nem is értettem de megtudtam hogy onkine csajozik megint kidobtam megint en lettem a istenno nem akar elvesziteni meg a többi. Azután már nem volt ilyen gyoker a kaocsolatban hanem korrekt.

De folyanat érezni lehetett hogy en kötödök jobban.

Azota vége es egy másik nővel van a oénze miatt érdekbol es neki ez a komoly kapcsolat.

Szoval kiderult hogy nala ez a szeretlek de nem vagyok szerelmes amugy az, hogy neki igenye sincs érzelmekre, ésszel racionálisan választ csak párt magának tudatosan es nem szivbol.


A tesoja ugyanez. Kidobta a szerelmét mert megismert egy kapafogu ronda nőt aki tele van es neki teljesen jo inkább ilyennel család. Mert anyagi biztonság van.


(Szegény családbol szarmazanak dolgozó becauletes emberek de csak olyan nő nekik a társ aki keményen le is tesz az asztalra is)



Másik ilyen érzelemmentes kapcsim a netrol volt.

A sraccal egybol osszejottunk es ugy éltünk együtt mint akik 20 éve házasok. Hát 3 nap mulva meguntuk azt hogy szex egyuttélés tv meg ugy semmi nincs. 🤣

3 napig éltünk együtt 🤣

2023. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval kiderult hogy nala ez a szeretlek de nem vagyok szerelmes amugy az, hogy neki igenye sincs érzelmekre, ésszel racionálisan választ csak párt magának tudatosan es nem szivbol."


Amugy nem is egy ilyen pasit ismerek akik abszolut nem élnek èrzelmi alapon!

2023. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátság pont ilyen.
2023. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék hogy a sex a kémia az nagyon működik köztünk, de érzelmi rész elég sivár
2023. aug. 26. 10:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor barátság extrákkal.
2023. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki meg tud élni egy fellángolást is. Es nem ilyen aki lekorlátoz.
2023. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni miért rekedt meg itt, miért nem erősödik az édzelem
2023. aug. 26. 10:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök részéről sincs érzelem?
2023. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy eq szegény ember. Rengeteg az ilyen.


Volt nekem is olyan hogy nem lehetett repkedni vissza kellett magam folytani nem lehetett kiadni hogy rajongok érte imàdom, mert a másik egy fal unott sivár ember volt.

Aztan mikor jött egy másik aki nem civózik hatezerszer elmondta hogy szeretlek imadlak és én 6 ezerszer is elmondhattam neki, szinte kirobbant belolem minden èrzelem es nagyon vevő volt erre a másik srác, velem repkedett szárnyalt úsztunk a sterelemben adrenalinban mintha be lennénk drogozva mindketten, teljesen olyan volt.

Igazi partner volt az a barátom abban hogy úszunk az érzelmekben es èrzelmi kánaán van!


Es azota is utálom a sivár embereket akikkel nem lehet megélni mindent.

2023. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!