Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom akivel 8 éve vagyok szerintem nem normális amit csinál

A következő a helyzet,

Nekem nem szokott itthon semmi házi munkában segíteni ha elmegyünk boltba többször volt rá példa hogy siettet pl minek nézek órákat egy dolgot

De most 4. Alkalommal egy lány "barátját" fuvarozza megy vele vásárolni széket stb és segít neki mindezt egy szóra el van 4 órákat vele és ő azt gondolja hogy csak a féltékenységről van szó de nem hanem hogy én itthon akár meg is szakadhatok akkor sem áll oda sohasem hogy segítsen

Mindezt úgy hogy főzés mosás takarítás plussz 4 hónapos pici baba is van

Most pl én meszeltem ki a házba két helyen mindezt segítség nélkül.

Mikor mondtam hogy megyek szolizni egyet vigyáz e a picire azt mondta neki kukoricát kell daraljon a tyúkoknak

Mondtam jó akkor megoldom másképp

Erre írt neki az a nő hogy kéne neki vásárolni meg fuvar már el is vállalta

Szerintetek ez milyen??

8 év alatt semmi házi munkában nem segített ő neki meg akárhányszor ír egyből megy


márc. 26. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg félrekr. Ezek után megnézném a telefonját.
márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Néztem de semmi különös nincs benne csak írta a csaj hogy na megyek párom kérdezte hova?

Meg nem zavarlak erre a válasz nem zavarsz

És takarózik avval hogy mert milyen csúnya nézzem meg

Meg hogy beteg vagyok én..

márc. 26. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lennék egyedülálló anyuka, mint egy ilyen tróger lábtörlője.
márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám, mert ígyis jóformán egyedülálló anyuka vagy mert ő magasról szarik rád és főleg a gyerekére is. Sajnos, hogy ilyen. Nem is fog megváltozni. Szeretné levarrni a másik nőt, persze más nőket is téged megtartani takaros menyecskének aki igazából egy csicska. Tökéletes felállás számára. Szedd össze magad és menj tőle külön!
márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És mellette azt mondta hogy a féltékenységgel tönkre tettem az életét idegbeteg lett én miattam

De azt nem hogy azért mert nekem semmi önbizalmat nem épített meg sokszor mondok valamit és ha olyanja van akkor felemelt hanggal válaszol vagy épp ordít bezzeg más nőkkel akik néznek is ki valahogy azokkal olyan szépen és kedvesen tud beszélni

Bezzeg velem..

És ezt nem érti hogy velem kellene viselkedjen és önbizalmat építeni és nem elvenni mert ha az ember megjegyez dolgokat esetleg féltékeny az az önbizalom hiányából ered a legjobban

De talán azt az önbizalmat neki kellene építeni és nem avval hogy én csak tönkre teszem....

De szóljatok ha tévedek:/

márc. 26. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Az önbizalmat nem tudja neked senki se felepíteni helyetted. Benne van a szóban, hogy ÖNbizalom! Még pszichológus se tudja helyetted növelni, tanácsokkal elláthat, de a te feladatod.
márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen értem de ha van és azt gondolom pl hogy jó vagyok ebben és abban de ő tőle csak annyi hogy ezt is te rontottad el ez is a te hibád stb stb
márc. 26. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele, miért szültél neki? Hagyd el.
márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha 8 éve tudod, hogy szarba se néz, nem tisztel, nem becsül, nem veszi ki a részét otthon, rombolja az önbizalmadat, akkor miért nem hagytad el már évekkel ezelőtt? Tényleg nem akarlak bántani, tudom, hogy szenvedsz így is eleget. De miért kellett még a baba is?
márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valahogy mindig az a remény hogy rá jön hogy milyen nő van mellette és sok ilyet nem kap aki ha megszakad is mindent megcsinál és mindent megtesz

Mondjuk az egyetlen a kislányom akit nem bánok .:( de ezek még csak kis részletek a teljes valóságból


Mindig a féltékenységgel jön persze hogy az vagyok sokszor hisz én vagyok aki mindent megtesz az élete árán is és mindenki mással kedves jófej engem fél óra alatt képes leszolni/beszolni 3 X valamiért

márc. 27. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!