Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Az alábbi szituációban hogyan érdemes ismerkedni egy lánnyal? Ti tapasztaltabban vagytok

Figyelt kérdés

Az albérletünkbe a haverom barátnőjével néha fel szoktak jönni a barátnői.

24 éves vagyok, ők, a csajok 20 évesek.


Egyikük tetszik nekem, és nincs barátja. Szerintetek hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Nekem tetszik a csajszi, és ilyenkor lényegében leblokkolok. Nem is volt még rendes kapcsolatom.


Tudnátok tippeket adni? Vicces beszólásaim kellenének, hogy legyenek, vagy milyenek?, hogy lenne érdemes indítanom, hogy ne az legyen elsőre észrevehető, hogy azért akarok beszélgetni, mert meg akarom ismerni.


Ti olyan tapasztaltaknak tűntök, az itteni HSZ-ek alapján. :)


Csak elindítani nem tudnám az egészet. Valahogy jó kezdéssel szeretnék indulni, és lényegében azt sem tudom, hogy hogyan induljon.

Az is lehet, hogy nem lesz az egészből semmi, én ezt elfogadom, de szeretném megpróbálni. Miután megpróbálom azt szeretném, hogy jól induljon, ne rontsam el az elején. Igazából az elején nem tudom csak, hogy mit merre meddig...


Egyébként a haverommal lakom, és az ő barátnőjével. Mindketten ismerik a csajt, de nem akarom rajtuk keresztül megközelíteni, mert akkor tudom, hogy nem sülne el jól a dolog.

Amikor feljönnek a lakásba, akkor a haverom barátnőjével szoktak beszélgetni, de nem tudom, hogy hogyan menjek oda hozzájuk beszélgetni.


2010. okt. 26. 15:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne, ha tudnátok szervezni oda mondjuk egy házibulit, ahova természetesen a csajt is elhívjátok... Ha bedobtatok valamit, utána oldottabb lesz az egész..


Hátköznap csak kezdj el beszélgetni vele egész egyszerű dolgokról, nem tudom, hogy suliztok-e vagy ilyesmi, de például abból indíthatsz egy beszélgetést... Abból tudsz nyitni más témákat láncszerűen... A lényeg, hogy beszéltesd, és nevettesd meg!

2010. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

A vicces beszólásokat felejtsd el, mert az írásod alapján az nagyon nem a te stílusod:) (mielőtt félreértenéd, nem azt mondtam h nincs humorod, csak egyszerűen nem kell ezt erőltetni)

Add inkább önmagad. Legyél jópofa, kedves, de semmiképp se jobban, mint amilyen alapból is vagy.

Esetleg kínáld meg őket valamivel, ha egy kupacban vannak.

Vegyél valami nasit vagy főzz teát (ha tudszXD bocsi ezt muszáj volt:D) ültesd le őket, hiszen mondhatni a te házadban vendégek:) Hát vendégeld meg őket. Nem hinném hogy szó nélkül fognak eszegetni vagy inni:)

Legyél természetes és barátságos, ne görcsölj rá, és talán jobb ha nem érzi a kiszemelt lány h ő most neked különb mint a többiek.

Sok sikert aztán majd írj ha van valami:D

20L

2010. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Köszi az első két válaszolónak !


Igen, tudok teát főzni. XD


Sőt főzni is tudok tésztákat lenginkább.


3an vagyunk az albérletben. A haverom és a barátnője, meg én.

Tehát lényegében a haverom barátnőjéhez jönnek fel, vagyis ő is házigazda, ennek ellenére én is kináljam meg őket?

Ok, ez nem nehéz. Bevásárolok teát, üdítőt, meg valami ropit, meg ki tudja még mit tanácsos?


Igen, én is sulizok, és ő is. Kicsit általános a suliról beszélgetni nem?

Ez a baj, hogy nem tudom hogy kezdjem el, hogy ne tűnjek egy unalmas pasinak.


Az is igaz, amit írtatok, hogy nehezen tudok vicces beszólásokat. Ha magamat adom lehet, hogy túl szürke lennék.


PEdig szerintem az igaz, hogy ha minnél jobban megismerünk valakit, akkor annál jobban megszeretjük. nem?

2010. okt. 26. 16:02
 4/42 A kérdező kommentje:

Ja, és légyszives írjátok le, hogy fiu/lány vagytok, és milyen idősek.

köszönöm

2010. okt. 26. 16:03
 5/42 anonim ***** válasza:

É írtam hogy 20L vagyok:)

Hát ha magadat unalmasnak és szürkének látod az nem jó, de remélhetőleg nem ez a teljes igazság.

De még mindig jobb ha önmagad adod mintha eljátszod a nagy kemény csávót (nekem úgy be se jönnél:D) és később kiderül hogy nem is vagy az, mert ugye örökre nem tettethetsz:)

Nyugodtan vedd át a vendéglátó szerepét, nekem nagyon bejönne, ha főzni is tudsz az meg tök jó, a tésztás kaják finomak:) Mondjuk tésztasali ha ismered a receptjét, az nagyon finom és nem kelt oylan érzetet hogy most nagy kajaparty van.

És igen, vegyél ropit, főzz teát:D, kínáld meg őket, üljetek le, adni fogják magukat a témák, ha a lányok maguk közt beszélgetnek, szállj be te is, de tényleg ne játszd magad:)

20L ismét

2010. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Szia Ismét ! :)


Na jó, azért annyira nem vagyok szürke, meg unalmas, bármiről lehet velem beszélgetni, vannak céljaim, haladni szeretnék előre. :)


Csak arra gondoltam, hogy én nem olyan gyakran szoktam kimozdulni. Valamint csajok közül nincs is barátom. Nekem csak fúi haverjaim vannak, mert valahogy mindig olyan idegen voltam a csajokkal, de ezen szeretnék változtatni, mert én is szeretnék szeretni, valakinek a kezét fogni minden nap, és, hogy legyen kit átölelnem minden nap. :)


A nagy kemény csávót nem is akarnám eljátszani, csupán valami frappáns fellépést szeretnék, hogy ne találjon a csaj elsőnek átlagosnak. Valami olyasmit szertnék elérni, hogy felkeltsem az érdeklődését.

Ezért gondoltam, illetve kérdeztem, hogy ti csajszik, vagy pl. te milyen vicces fellépést, vagy hát első megjelenést találnál elsőnek szimpatikusnak? :)


Egyébként sosem kávézom, ezért nem is szoktam venni. VAlami nescafét is, vagy capuccionót célszerű lenne venni az üdítő, és tea mellé? , vagy valami lájtos alkoholt? :)


Mások is irhatnak !


és köszi

2010. okt. 26. 17:01
 7/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell két olyan ital ami üti egymást(pl üdítő, tea<-->cappuchino, kávé) alkoholt meg végképp ne mert még azt találnák gondolni hogy más a célod.

vicces fellépést ne erőltesd, nem állna jól, én annak örülnék, ha látnám hogy nem erőlködik , nem görcsöl, hanem lazán és természetesen önmagát adja a srác, nem próbál feltűnő vagy jópofa lenni.

20L

2010. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Ahogy az utolsó írta, csak lazán viselkedj!

Szerintem ezt a főzögetős, dolgot nem kellene erőltetni, nem a vacsoracsatára készültök :))...

Annyi elég, hogy ha a helyzet úgy adja, hogy épp iszol, valamit, akkor csak kérdezd meg, hogy vigyél esetleg nekik is?! Nem kell ezt így túl készülni, mert ha valami baj van a tervedben, akkor csak saját magadat kevered váratlan helyzetbe!

A sulit azért tudod felhozni,mert egyszerű, de mindennapos az életükben nekik is... És például megkérded, hogy "Nagyon fáradtnak tűntök, ilyen nehéz volt ma?" és akkor mint minden lány mondja a magáét, Te hallgatod, néha visszakérdezel, vagy elmondod neked mi volt, és abból nyitsz más témák felé... Csak lásd meg az összefüggéseket...

2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
22f
2010. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Köszi 22f :)


Azzal mire gondoltál, hogy baj lenne a tervemmel, ha előre készülök?


Az jó szerintem, ha megkérdezem, hogy fáradtak-e, mert szerintem a lányok szeretik, ha foglalkoznak velük, mármint az érzéseikkel.


Habár, amikor ott vannak, akkor elég energikusak, mert jókedvük van. De akkor meg majd azt kérdezem meg, hogy ennyire könnyű a suli? :)

2010. okt. 26. 17:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!