Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Az alábbi szituációban hogyan érdemes ismerkedni egy lánnyal? Ti tapasztaltabban vagytok

Figyelt kérdés

Az albérletünkbe a haverom barátnőjével néha fel szoktak jönni a barátnői.

24 éves vagyok, ők, a csajok 20 évesek.


Egyikük tetszik nekem, és nincs barátja. Szerintetek hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Nekem tetszik a csajszi, és ilyenkor lényegében leblokkolok. Nem is volt még rendes kapcsolatom.


Tudnátok tippeket adni? Vicces beszólásaim kellenének, hogy legyenek, vagy milyenek?, hogy lenne érdemes indítanom, hogy ne az legyen elsőre észrevehető, hogy azért akarok beszélgetni, mert meg akarom ismerni.


Ti olyan tapasztaltaknak tűntök, az itteni HSZ-ek alapján. :)


Csak elindítani nem tudnám az egészet. Valahogy jó kezdéssel szeretnék indulni, és lényegében azt sem tudom, hogy hogyan induljon.

Az is lehet, hogy nem lesz az egészből semmi, én ezt elfogadom, de szeretném megpróbálni. Miután megpróbálom azt szeretném, hogy jól induljon, ne rontsam el az elején. Igazából az elején nem tudom csak, hogy mit merre meddig...


Egyébként a haverommal lakom, és az ő barátnőjével. Mindketten ismerik a csajt, de nem akarom rajtuk keresztül megközelíteni, mert akkor tudom, hogy nem sülne el jól a dolog.

Amikor feljönnek a lakásba, akkor a haverom barátnőjével szoktak beszélgetni, de nem tudom, hogy hogyan menjek oda hozzájuk beszélgetni.


2010. okt. 26. 15:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Csak arra gondoltam, hogy nagy izgalmadban, ha valamit eltolsz, akkor azon agyalnál, hogy jaj mi történt... Jobb ha spontán megy minden...

+ ne idegeskedj, HA nem jön össze pont Ő! Vannak barátnői, egyebek... Nem kell rajta agyalni, nekem például amin most dolgozok az ez... Ha nem jön össze, és utána nem foglalkozol vele, hidd el, hogy sokkal jobban fogja zavarni... Na de ne szaladjunk ennyire előre :)

2010. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem igazad van ez utóbbival.


Meg az a történet lényege még,hogy:


Mint említettem lakótársnőm fel szokta hívni a lakásba a barátnőit.

Viszont ez nincs minden héten így. Van olyan eset, olyan hét, amikor nem jönnek fel.


Ez esetben, ha nem kerülne arra sor, hogy a számomra szimpatikus barátnője nem jönne fel, akkor mit csináljak?

Én őt nem ismerem, és csak a lakótársnőm keresztül tudnám őt elérni.

Ez meg mint említettem nem jó, mert rajta keresztül akarom megismerni, akkor mivel nők, ugyis elmondják egymásnak, hogy érdeklődök iránta.

Én meg először csak megismerni szeretném.


Ha nem jön fel a köv. 1-2 hétben, akkor szerintem megőrülök, mert mostmár rászántam magam, hogy feljönnek és beszélgetek vele. Beleéltem magam, szeretném látni.

2010. okt. 26. 18:31
 13/42 anonim ***** válasza:

20L megint:D

Ne törődj vele ha egyzser egyzser ő nem jön fel, mint mondtam, ne éreztesd vele már a legelején hogy ő jobban érdekel mint a többi lány akik nálatok vannak.

Legyél mindegyikükkel egyformán kedves, de ne tapadj, csak beszélgess, lazán. És ahogy mondod, a csajok megbeszélik magzk közt ezeket a dolgaikat:D, lehet hogy ha pont ez a lány akit kiszemeltél, nem lesz ott, de megkérdezi a barátnőit hogy mi volt, ők meg majd mesélik h milyen jófej voltál vagy milyen finom teát tudsz főzniXD

És hát valóban nem vacsoracsati de azért valami könnyű kaja vagy desszert biztos nem tesz rossszat, nekem nagyon bejönne ha egy pasi csinálná:) Vagy csak süss egy egyszerű sütit. Most már kinézem belőled hogy tudsz:D Vagy madártejet, vagy vegyél fagyit (bár már nem pont fagyiszezon van) De valamit:)

20L

2010. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Majd egy egyszerű sütit fogok csinálni.

Tojásfehérjét cukorral felkeverem kézi mixerrel, majd a tojássárgáját is hozzáteszem, megint keverem egy kicsit.

Ezután ebbe lisztet, sütőport teszek, és ezt felkeverve már kész is, a sütinek a piskótája.


Ezt megsüthetem, úgy, hogy bármilyen gyümölcsöt tehetek bele. Amikor megsült, akkor meg finom étcsoki mehet a tetejére, akár 45 perc alatt is megvan.


Ezt találtam ki. :)

2010. okt. 28. 20:30
 15/42 anonim ***** válasza:
41%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előző, 20:43 kor levő választ is.


Igaz, hogy nem arra válaszoltál, amit kérdeztem, DE NAGYON FONTOS DOLGOKAT ÍRTÁL LE.


SZámomra hasznos, amit írtál, köszi a tapasztalataid.

Köszi, hogy benéztél ide. :)


Az Én véleményem az, hogy nagyrészt sajnos igazad van. Pont azok a dolgok miatt, amit te leírtál van az, hogy a legtöbb pasinak nincs párja.


Pedig ők is szeretnének szeretni valakit, és a kezét fogni, átölelni, akárcsak én is...

2010. okt. 28. 21:00
 17/42 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ugyan úgy szóba állni vele, mint bármelyik más emberrel, aki nem tetszik. Csak barátkozz. Vagy ha ott vannak a haveroddal, először menj oda hozzá, kérdezz tőle valamit, aztán mellékesen kérdezd meg a csajtól is. Vagy valami kommunikációt. Először csak barátkozz, aztán mikor jóban lesztek, akkor beszélhetsz vele arról is hogy tetszik neked.


Ha semmi ötleted nincs, akkor menj oda hozzájuk és kínáld meg őket sütivel. Legyél kreatív...

2010. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?


Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát! A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az

életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek! Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam

pénzzel. A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel! Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket! A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk. Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2010. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

21:13-as hozzászóló története megdöbbentő.


De tényleg, nem is tudok hirtelen mit hozzászólni.


lényeg, hogy neked bejött az élet. Legalább látjuk, hogy ilyen is létezik.

Ugyanakkor okos is vagy, hogy létre tudtál hozni egy céget.


Grat.

2010. okt. 28. 21:22
 20/42 anonim ***** válasza:

20.30 igen ez jó lesz, kreatív vagyok:)

20.43 és 21.13 kommentje nem igazán jön be:D

20L sokadszor:)

2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!