Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar hozzám érni a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar hozzám érni a férjem, viszont az alap nála, hogy én rendszeresen kielégítem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Félévben max egyszer van, hogy orgazmusom is van tőle. Amikor rákérdeztem miért nem aktivizálja magát jobban, mindig van valami kifogás fáradt, stresszes stb. Általában csak egy gyors menet a szex, ő mindig elmegy, én pedig hoppon maradok. Ha hozzám ér akkor is úgy tűnik muszájból, hogy ne hozzam fel újból a témát,nem tűnik úgy hogy élvezné. A kapcsolatunk elején nem így volt, pár éve van így,amióta gyerekek is vannak. Egyikünknek sincs szeretője. Nagyon elszomorít, fiatalok vagyunk még, és nem szeretném ha így maradna. Mi változott meg benne? Ha nem kívánna, akkor szexelni sem akarna, így nem erről lehet szó. Köszönöm, ha értelmesen válaszoltok.

márc. 27. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért mész ebbe bele?

Hogy te nem kapsz semmit?

márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mivel elég magas a libidóm, ezért úgy voltam vele jobb mint a semmi, megcsalni pedig nem akartam.
márc. 27. 13:54
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

"Ha nem kívánna, akkor szexelni sem akarna, így nem erről lehet szó."


El vagy tévedve, de segítek neked az útbaigazításban, bár ne kellene...


Szóval az az igazság sajnos kérdező, hogy téged mint nőt nem kíván egyáltalán, a szexet hiányolja. Amikor rájön a "dughatnék" - valójában 5 perces menet - akkor beléd mártja, elmegy és ennyi.


Nem érdekli, hogy te jól érzed magad közben legalább pláne nem, hogy orgazmust élj át.


Ő már téged nem szeret, kíván egyáltalán.

márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

És az jót tesz a libidódnak, hogy ő kielégül, te meg nem? Ez neked mitől jó? Még rosszabb, mintha bele se kezdtek.


Én biztos nem feküdnék le vele, ha csak magával van elfoglalva.

márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 ez fájt, de legalább őszintén leírtad köszönöm.
márc. 27. 13:57
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem egymást keresitek sajnálom
márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Mint elég magas libidóval rendelkező nő mondom neked, hogy a te libidód egyáltalán nem magas. És az önbecsülésed még alacsonyabb. Nézd, ő téged használ, ürít, te pedig hagyod. Így megteheti, kényelmes neki. Nem kíván, és nem tisztel, nem szeret. Az nem kapcsolat, ahol a szex egyoldalú, és a problémákról nem lehet beszélni. Honnan tudom? 2 évet csesztem el egy hasonló pasira. Te tudod, hogy ezt meddig tűröd.
márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Inkább az a kérdés, miért nem szakítasz? Eltart, ki vagy szolgáltatva, vagy mi?
márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

3#-as jól írja.


Nem kíván téged szexuálisan.

Azt nem állítom, hogy nem szeret mert ettől még emberileg szerethet és tisztelhet.


Viszont, ha szexuálisan nem kíván akkor nem fog kinyalni, megujjazni.


Sajnos én is voltam ilyen helyzetben férfiként.


Bár én olyan vagyok hogyha valaki tetszik az általában 10 év múlva is tetszik max a viselkedésével tudja ezt megőlni.


Nálam inkább az van, hogy abból választhatok aki engem akar. És ha ezek között a nők között nincs olyan aki nekem tetszene akkor baxhatom..


Ha egyedül vagyok akkor bu.i vagyok és megbélyegez a társadalom. Ha olyan nővel vagyok akit szexuálisan nem kívánok akkor meg azért szólnak meg és rúgnak belém.

márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feküdnék le olyan férfival, akit nem érdekel, hogy nekem jó legyen. Alap, hogy nekem is legyen orgazmusom.
márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!