Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar hozzám érni a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar hozzám érni a férjem, viszont az alap nála, hogy én rendszeresen kielégítem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Félévben max egyszer van, hogy orgazmusom is van tőle. Amikor rákérdeztem miért nem aktivizálja magát jobban, mindig van valami kifogás fáradt, stresszes stb. Általában csak egy gyors menet a szex, ő mindig elmegy, én pedig hoppon maradok. Ha hozzám ér akkor is úgy tűnik muszájból, hogy ne hozzam fel újból a témát,nem tűnik úgy hogy élvezné. A kapcsolatunk elején nem így volt, pár éve van így,amióta gyerekek is vannak. Egyikünknek sincs szeretője. Nagyon elszomorít, fiatalok vagyunk még, és nem szeretném ha így maradna. Mi változott meg benne? Ha nem kívánna, akkor szexelni sem akarna, így nem erről lehet szó. Köszönöm, ha értelmesen válaszoltok.

márc. 27. 13:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó nem szereti ha arra se képes, hogy orális szexet nyújtson, vagy bevallja neki, hogy nem kívánja. Nyugodtan bedobhatná a válást, nyitott házasságot is. Nem, ő inkább kifogásokkal takarózik mennyire stresszes, fáradt. Hagyjuk már, hogy szereti mint embert, társát.
márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
9-nek szántam.
márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért adod oda magad neki. Kvázi házi k*va vagy neki. Persze hogy nem melózik rajtad, ha nem kell. Na persze a fene megette, ha már itt tartotok.


Szerintem állj a sarkadra és tipord ki, hogy menjetek párterapeutához, legalább valamit bogozzon ki, hátha segít valamit.

márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó nem szereti ha arra se képes, hogy orális szexet nyújtson"


Ezt azért nem mondanám. Nem mindenki szereti az orált. De azzal egyetértek, hogy valahogy ki akarná elégíteni.

márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak bizonyos időközönként a szexet igényli de téged nem kíván már. Ez nagyon gáz, ki kell kényszerítened egy őszinte beszélgetést.
márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen prosti vagy neki. Te legalább nem gombolsz le róla x összeget 10 percért. Ezért tart meg egyelőre. Nőként viszont egyáltalán nem érdekled már. Gondold végig.
márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nem nőként tekint rád. Az ő szemében anya vagy. Ennek ellenére vannak szükségletei, amiket veled próbál megoldani a megcsalás helyett, ezért vannak a pár perces menetek.


A gond az, hogy vissza kéne találnotok egymáshoz. Nem tudom, hogy a szülésektől mennyit változtál, de lehet, hogy ez is közrejátszik.

márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11# én nem takarózom azzal, hogy fáradt vagyok. Nagyon sokszor mondtam neki, hogy legyen vége keressen mást. Képtelen elengedni és mindenhova jön utánam.
márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

A retkes büdös fa$zért kell kielégítened, nem vagy normális.

Tudod, kinek kéne ez így.

Nálam alap,

máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

*hogy nekem is jó legyen, vagy nincs szex.

(És vajon mennyire nincs, ha a 3.közös gyerekünket várom 🤔)

máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!