Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelmem?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam a legjobb fiú barátomba, szinte már minden alkalommal amikor láttam fájt a szívem, nem rég pedig kiderült hogy ő is szeret es ossze jottunk. De en azota nem erzem ugyanazt a szerelmi rajongást érte, nem örülök meg ha meglátom, ha megölel, megcsókol akkor se érzek túl sok mindent inkább csak aggódom.

Viszont nagyon szeretem, egyik legjobb barátom, vele tudok a legjobban beszélni és ő ért meg, szinte kiegészitjük egymást. Én meg ugy erzem tönkre fogom ezt tenni mivel nem tudok érte rajongani, sőt szinte senki irant, nem szeretek smarolni vagy ölelkezni túl feszülté tesz, nem tudok ellazulni, és nem tudom mit tudnék tenni.


Igazából szerintem velem van a baj, lehet a normálisnál még inkább unromantikus vagyok, szinte egyáltalán nem vágyom erre. Mégis pár hónappal ezelőtt mielőtt össze jöttünk volna csak ezen járt az eszem.

Mit tegyek?? Tanuljak meg ellazulni, vagy csak veszeljem at. Elhagyni semmiképp nem akarom, ahhoz még túl jó és megis o a legjobb barátom



márc. 28. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Először a magaddal való problémákat old meg, amiért feszültté tesz egy sima ölelés is.



Ez nincsen rendben, fordulj szakemberhez.

márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiság, a vágy...


Nagyon sok ember van aki azt hiszi, hogy szerelmes, közben csak vonzódik a másikhoz. És ez sokszor az első szex után el is múlik...illetve kiderül, hogy az nem szerelem volt...


Ahhoz, hogy kiderüljön mi van a másikban, mit érzünk iránta, ahhoz meg kell ismerni.

márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy barátként működött, romantikus kapcsolatra nálad nem. Ilyenkor az a gond, hogy ha ő szerelmes, akkor ez a kapcsolat már barátságként sem működni.
márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás volt ő számodra, vagy még az se, inkább elérhetetlen kategória ami után vágyakoztál és amikor végre tiéd mint trófea nem érzel már semmit se.
márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!