Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátnőm, hogy kisminkeljem olyankor is, ha megyünk valahová?

Figyelt kérdés

Ne értesetek félre, de pasi létemre szeretek sminkelni, leginkább másokat, magamon max a karikákat a szemem alatt tüntetem el, vagy azt a kopasz pöttyöt egészítem ki a szemöldökömben. Ezzel semmi baja nincs a barátnőmnek.

Ha otthon szeretnék próbálgatni valamit rajta, akkor hagyja, tetszik is neki a végeredmény, néha posztolja is tök elégedetten, van, hogy azt mondja, hogy jobban sikerült, mint amikor magának csinálta, szóval azt se lehet mondani, hogy az a baj, hogy ha én sminkelem, akkor úgy néz ki, mint egy bohóc.

Viszont ha megyünk valahová, akkor sosem hagyja, hogy kisminkeljen. Én tök gyorsan elkészülök, aztán tök unalmas várni, ahelyett, hogy hagyná, hogy én sminkeljem őt, amikor úgyis tök elégedett szokott lenni az eredménnyel.


márc. 29. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert maga által akar szebb lenni, vagy irigy rád, hogy neked jobban megy a sminkelés mint neki.
márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem tudod pont úgy megcsinálni ahogy ő akarná magának, illetve valszeg ő is szeret sminkelni, és ez egy énidő neki. Teljesen megértem.
márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Általában az a vége a sminkeléseinek, hogy felbosszantja magát rajta, ideges, hogy nem elég szimmetrikus, majd végül letörli az egészet, felrak egy szempillaspirált, aztán egy fél óráig kicsit szomorú, hogy nem jött össze, amit akart. Ez nekem nem hangzik egy kellemes kis relaxáló énidőnek...
ápr. 1. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt eddig nem mondtad.

Akkor nem lehet hogy fejlődni akar a sminkelésben?

De a legegyszerűbb az lenne ha megkérdeznéd tőle.

ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fejlődni szeretne, csak nem hiszem, hogy az időre készülődés a legjobb alkalom erre. Simán leülhetne random, amikor ráér nyugodtan, ha szeretné segítek, ha nem akarja, akkor nem.
ápr. 1. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Irigy rád. Miért nem fogod fel? Ne sminkeld egyáltalán mert hiába ajánlottad fel, hogy segítesz neki ő nem akarja elfogadni a segítséget.
ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőd az nő vagy férfi? Inkább megkérdezem, mert ma már semmi sem biztos, semmi sem az aminek látszik.
ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Oda van írva, hogy barátNŐ. Szerinted nő vagy férfi, ha oda van írva, hogy NŐ???
ápr. 2. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Háááát, a melegeknél a feleség sem NŐ. Hallottam már párszor a melegeknél hogy bemutatom a barátnőmet, és az biza férfi volt, csak a kapcsolatukba ő a lány. Hát ezért kérdeztem, meg a kérdésed is kicsit hajaz a melegekre. Általában egy férfi nem sminkel, így nekem picit ködös volt a dolog. Amúgy vannak biszex hajlamaid?
ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Semmilyen meleg férfi nem hivatkozik nőként a párjára. A meleg kapcsolatokban kettő férfi vagy kettő nő van. Valamit keversz valamivel.

Egyébként hetero vagyok, de nem értem, hogy ez miért releváns a kérdésben.

ápr. 2. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!