Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm sminkesnek tanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sminkesnek tanul és szeretne gyakorolni h engem is kisminkel szerintetek megengedjem neki?

Figyelt kérdés
Nem fog melegnek nézni? V kiábrándulni belőlem?
2017. okt. 20. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Vegyétek poénra az egészet, aztán hadd gyakoroljon. Aztán ha esetleg mégis szívat vele, akkor többet ne engedd neki.
2017. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de mosd le, mielőtt kimennél az utcára. Keresztlányom egy időben rendszeresen sminkelt engem (42/F), aztán még le is fotózott. Jókat nevettünk, jól szórakoztunk. Az ismerőseim tudják, hogy nem vagyok meleg, idegenek véleménye meg nem érdekel.
2017. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Sőt szerintem ezzel a támogatásod fejezed ki felé, hogy fontos neked is hogy elérje a célját é ebben segédkezel, mégha csak modellt is állsz neki :)


A festék meg lemosható és ennyi :)

2017. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Tamogasd, ha szereted!

Mivel nem te vagysz arra, hogy kisminkeljen es kölcsönkered hozza a ruhai, miert nezne melegnek? Vagy annyira bizonytalan vagy magadban, hogy egy kis smink es ruzs csorbat ejtene maszkulinitasodon?


Lattal mar apukat rozsaszin masnival a befont hajaban a nyakaban kacago kislanyaval? Tenyleg az az elsö gondolatod ilyenkor, hogy megkerdöjelezd szexualis orientaciojat? Megsugom, a csajok ilyenkor annyira leplezetlen amulattal bamuljak az embert, hogy szinte zavarbaejtö. (Azok szamara, akik ki akarjak probalni: kell hozza a kislanyod is!)

2017. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem női színes sminket fog csinálni. :) A színészek is viselnek sminket az előadás alatt. A tévében szereplő férfiakat is sminkelik. A színházi smink nyilván vicces egy hétköznapi helyzetben. De a színpadra kell, hogy messziről is látszódjon a színész arca. A tévés smink általàban nem feltűnő. Eldugják a bőrhibákat, illetve mattítják a bőrt. Esetleg eltüntetik a szemek alatti karikákat. Ilyet egyébként esküvői fotózásra is szoktak csinálni a vőlegénynek. (Persze csak ha igény van rá) Gondolom valami ilyesmit szeretne rajtad gyakorolni a barátnőd.
2017. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom fotó is készül majd, de csak a munka miatt...persze:DDD, egyszer vesszetek össze és megnézheted magad és mások is:DDD


Vegyél egy próbababa fejet neki, mert így már csak ruha kell rád:DD

2017. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ami egy nőnél oké, azért egy férfit sem indokolt kritizálni :)
2017. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ő női sminket (is) akar, mármint rúzs meg minden :D

Nyilván a "férfi" sminkkel nincs bajom, tudom h a színészeket, tv szereplőket is sminkelik. Ezt a "láthatatlan" sminket már engedtem is neki párszor.

Sőt, mondtam h a Jack Sparrow kinézettel, vagy ha zombinak maszkíroz, az is teljesen OK, mondta h persze, halloweenre megcsinálja.

Viszont ő nem olyan, aki ezzel zsarolna v vmi :D meg aztán annyira nem fegyver ez már, a mai világban

Természetesen nem vagyok bizonytalan magamban, nyilván jót röhögnék adott esetbe akár.


De már annyi nőtől hallottam h egy ilyen után ő nem tudna férfiként tekinteni a pasijára, h elgondolkoztam! Például van egy ismerős csaj aki azért dobta a barátját mert rá volt izgulva a srác h női ruhát vegyen fel. Aztán asszem egyszer meglátta így a csaj és utána már nem akart szexelni vele. Sztem gáz ha vki így gondolkozik de kitudja, lehet h ez a kiábrándulás egy mélyebb szintű biológia...

2017. okt. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!