Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ezek miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


7 éve vagyunk együtt , mostanában nem jók a dolgok, főleg amióta együtt élünk 3 éve..


Folyton veszekszünk , inkább ő... Folyamatosan leértékel a beszólásaival , amikor nyeregben érzi magát, amikor ellök a barátaimtól ( mert féltékeny rájuk), amikor látja rajtam hogy depressziós vagyok. Nézi a telefonom kivel beszélek mit csinálok.

Ha érzelmekről beszélek vele vagy nem érti meg miről beszélek , vagy érdektelenül reagál ... Vagy ha problémát hozok fel kiakad, támad rám , visszavág valamivel mint egy gyerek. Volt hogy annyira ideges lett hogy ordibált, csapkodta az ajtót...stb Vagy azt is szokta hogy bámul engem hosszasan csúnyán nézve.

Ha nem akarok vele beszélni, vagy nem azt teszem amit akar akkor megsértődik , és én milyen bunkó vagyok.

Amikor a családjánál vagyunk, olyan okoskodós, hangos mintha mindig igaza lenne,ha mondok valami érvet ellene , elkezd velem vitázni megalázni a szülei előtt tesói előtt.

Ő soha nem hozza fel a problémákat, soha nem hozta fel hogy szakit velem.

Volt hogy nem dolgoztam mert ki voltam, és hát ő mindig hozott nekem az ágyba kávét ételt , kérés nélkül ,elfogadom de utólag rám vetiti hogy miért kell engem kiszolgálni meg elkényeztetett vagyok,ami nem igaz.

Kint dolgoztam külföldön , 2 hónapig rá hagytam a lakást a macskákat, nem takaritott semmit , csak videójátékozott , macskákkal se foglalkozott nem volt kitakaritva a táljuk , kezdett elhizni , mindenbe szarik bele , ha közösen akarok vele takaritani akkor folyamatosan vitatkozik hogy azt miért kell ezt miért kell... Ezért se megyek el vele sehova, programokra , vagy ilyen unott fejét vág , vagy panaszkodik valamin , vagy beszól nekem....

A kapcsolatunk csak vegetàl ...Hazajön tvzik , játszik....Munka ... Folytatódik...ez.... és ő neki ez teljesen okés...


Bocsi katyvasz



márc. 30. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szakíccsááááá.
márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mit csináljál, azt neked kell érezned, de én biztosan nem tudnék közös életet elképzelni valakivel, akivel ilyen a viszonyunk.


Mi az, ami jó neked ebben a kapcsolatban, és benne tart évek óta ennek a rengeteg negatívumnak az ellenére, amiket leírtál?

márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Akármekkora is volt előtte a kötődés én instant szakítanék.
márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja
márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuss amilyen gyorsan csak tudsz.
márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!