Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak fél év után ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak fél év után ez miatt? Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, eddig tök jól megvoltunk, látszik, hogy mindent, de tényleg mindent megtesz értem, bármit megvesz amit csak szeretnék (természetesen én legtöbbször ezeket visszautasítom), távkapcsolatban vagyunk, munka után fáradtan szokott hozzám jönni, 4-kor kel, 7 óra hosszát utazik 1-2 hetente, hogy láthasson, annyira aranyos, látszik, hogy mennyire jól érzi magát velem és hogy amikor velem van mindig mosolyog és jó kedve van, egész nap hívásba szeretne lenni, még akkor is amikor alszunk, a rendes cigit is letette miattam, és tényleg látszik, hogy mindent megtesz értem, tökéletes lenne a kapcsolat, csak van egy nagyobb probléma...

Februárban lett vége a 2 év 3 hónapos kapcsolatának, velem májusban jött össze, de eleve mikor elkezdtünk beszélgetni (régebb óta ismerjük egymást), akkor is arról panaszkodott, hogy mennyire hiányzik neki, már 3 hónapja hogy szakított vele a csaj, stb, 2 év 3 hónapig tartott a kapcsolat, de amiket mesélt,meséltek róla, a csaj nem engedte sehova, még a csávónak a saját unokatesójára féltékenykedett, ráfogta hogy biztos tőle van a csajnak a gyereke is, nem engedte soha el a haverjaival se sehova, facejáról állandóan letörölgette azokat az ismerőseit akik neki nem tetszettek, 2 év 3 hónap alatt egyszer el nem ment a csávóhoz, mi fél éve vagyunk együtt, már 3x elmentem hozzá, pedig nekem 4x hosszabb az út mint neki, semmit nem tett meg érte, még a háttérképébe sem volt benne, pedig az szerintem egy alap dolog lenne, és nem mellesleg, majd 2 és fél év alatt nemhogy szeretkezés nem volt, az sem engedte, hogy "oda" nyúljon neki, még nadrágon keresztül sem...

Természetesen ő sem nyúlt hozzá "ott", meg semmit nem csinált ami neki nagyon rosszul esett...

Több mint 2 év után kidobta facen, elintézte egy sajnálommal, annyi nem volt benne, hogy személyesen közölje vele a dolgot...

Tudom, hogy arról nem tehet, de mindezek mellett még iszonyatosan csúnya és gusztustalan is....

Semmit nem adott meg neki, én próbálom mindig csak a jót adni neki, mindent megteszek érte amit csak tudok.

Le van neki a csaj tiltva facebookon, nem beszélnek.

A bajok ott kezdődnek, hogy fél év alatt már legalább 10 alkalommal megtaláltam vagy régi üzeneteket, vagy elvileg "véletlen" megmaradt képeket, vagy a történet archívumban képeket, vagy másik oldalon....

Vasárnap feljött szóba, hogy én amiket kaptam az ex barátomtól tárgyakat kidobtam, mert annyira megutáltam amiért egész kapcsolatunk alatt csalt vagy 10 nővel, és azt mondta rólam, hogy én az unokatesója vagyok, nem a barátnője..

Szerintem érthető, hogy ezek után kidobtam a cuccokat amiket tőle kaptam, ugyanis megutáltam, és nem szeretném, hogy rossz emlékek visszajöjjenek, de ő mégis látványosan megszólt ezért, és megkérdezte, hogy "akkor majd azokat is ki fogom dobni amiket tőle kaptam?" mondtam, hogy nem, de egyébként sem mindegy, hogy azokat egy olyan embertől kaptam, aki megkeserítette a mindennapjaimat, vagy tényleg jó emlékek fűznek hozzá és szívesen gondolok vissza.

Erre én feltettem a kérdést, hogy neki megvannak -e azok amiket az exétől kapott, erre azt mondta, hogy nagyon eldugva...

Mondta, hogy csak egy pohár van meg, de amikor többször kérdeztem, már kiderült, hogy nem csak egy pohár van meg....

Többször kérdeztem ,jelent-e neki valamit, nem válaszolt, csak nagynehezen annyit mondott nagy flegmán, hogy "nem"..

Van a szekrényén egy "szeretlek" feliratú csoki, 1000%, hogy azt is tőle kapta,hisz ki mástól.. Én tőlem amit kapott az ajándék tasakon kívül mindent kidobott, nálam még a csoki dobozát is, az övét pedig őrizgeti azok után is amiket tett vele és ahogy elbánt vele még annak ellenére is hogy tényleg mennyi mindent megteszek érte és szeretem tiszta szívemből őszintén.

Van egy fekete szíves díszpárnája, mindig azon alszik, eddig is volt egy olyan érzésem, hogy azt tőle kapta, de mostmár biztos vagyok benne...

Annak ellenére, hogy látta, milyen rosszul esik hogy őrizget mindent, akkor sem dobta ki, vagy rejtette el, de még arra az időre sem amikor ott vagyok nála... most amikor tegnap teljesen összevesztünk, és mondta, hogy "ki b@szott mindent",akkor érdekes módon a párna is eltűnt, pedig azt mondta, hogy nincs más azon kívül, vagy esetleg csak nagyon eldugva...

Szerintetek? Elnézést, hogy nem lett összeszedett a levél, csak egyszerűen annyira ideges vagyok, hogy nem bírok fogalmazni ilyen állapotban.



2021. nov. 18. 21:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Annyira figyelmes, minden legkisebb dolgot is észrevesz, annyira sajnálnám elhagyni, de nem tudom, hogy ezek után mit tegyek...
2021. nov. 18. 21:57
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem dobtam ki egyetlen exem dolgait sem, amikor már mással voltam, az emlékeket megőrzöm, de semmiképpen nem kéne már egyik exem se még csak ismerős szinten sem. És nem tenne boldoggá, ha követelőzne a társam, hogy dobjam ki ezt vagy azt, mi ő nekem, a főnököm?
2021. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nem akkora baj. Ezek csak tárgyak. Nem kizárt, hogy szép emlékeket köt hozzájuk. Igaz, hogy elmondásod szerint az exe rosszul bánt vele, de lehettek attól még szép pillanataik.


Ne ez döntse el, hogy szakítasz-e vele vagy sem. Beszéljetek sokat, oszt meg vele az érzéseidet, nem hisztériázva, és ha rendes a barátod akkor biztos megértően jár el, és a kedvedre tesz.

2021. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ami nekem kicsit még fura, hogy amikor én mondom, hogy senkit ennyire nem szerettem, mint őt (ez így is van), akkor ő ugyanezt sosem mondja vissza.😕
2021. nov. 18. 22:07
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem szép dolog, hogy hazudott de kb azért tette mert ennyire kiakadsz miatta.

Ezek semmit nem jelentenek, ha úgy érzed hogy tényleg szeret téged és nem tartja a kapcsolatot a másikkal.

Mi elég csúnyán szakítottunk az exemmel, több dolgom is volt tőle pl szép női táska, szandàl, más ruhanemű stb. Miután szakítottunk ezeket simán használtam, mert jól néztek ki és kar lett volna kidobni. Mindegy, hogy kinek a pénzével lettek fizetve.

Néhány képet és jelképes dolgot pedig a szekrény aljára tettem egy dobozba. Azóta elő sem vettem, de majd öreg koromban jó lesz vissza emlékezni. Ezek megvannak de semmit sem jelentenek nekem az ég világon, boldog vagyok a jelenlegi párommal évek óta. Szerintem tok feleslegesen hisztizel, s emiatt egy jónak induló kapcsolatot is elcseszhetsz.

2021. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igazatok van, egyébként amit kihagytam, hogy már nem egyszer sírt előttem.

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)

2021. nov. 18. 22:19
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy neki mi volt egyáltalán jó ebbe a 2 év 3 hónapba, amikor teljesen le volt szó szerint korlátozva, és állandóan csak veszekedett vele, stb…
2021. nov. 18. 22:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyok együtt a párommal, aki azóta már a férjem is, mégis egy csomó mindent fel tudok sorolni amit előtte az exeimtől kaptam, kapásból 3 srác is eszembe jut. Nem gondoltam, hogy ki kellene dobnom, emlékek, de nyilván nem nosztalgiázom velük.
2021. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Hú kérdező, nekem már most az agyamra mentél. Ritka egy elviselhetetlen perszóna vagy.
2021. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rettenetesen túlreagálod és egyáltalán nincs igazad. Eleve nem magadból kéne kiindulnod, mert annál kevés ostobább dolog van. Ő nem te vagy, tehát ne várd, hogy úgy gondolkozzon, ahogy te! Nőj fel, mert rettenetesen korlátolt, buta és égő a "logikád" és ezt nőként írom.
2021. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!