Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az a mondás, hogy még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy még a világ legnagyobb gazembere után is sóhajtozik valaki valahol?

Figyelt kérdés
Egy filmben hallottam ezt a mondást és nagyon érdekesnek találtam. Nem emlékszem sajnos a címére. Két fazon elmélkedett benne a nőkről és akkor hangzott el benne ez a mondat, hogy szerencsések ők, mert még a legnagyobb gazember férfit is van nő, aki szeresse. Tényleg így van?
2010. okt. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

határozottan igaz. olvastam valahol, h még az olyan őrülteknek is, mint az az amstetteni rém (az az öreg idióta, aki a lányát évtizedekig tartotta fogva, megerőszakolta, gyerekeket nemzett neki) is hetente több 100 szerelmes levelet kap nőktől a börtönbe...

meg a Viszkis rabló is...

ez is a nők dilije, h valamiért az ilyentől indulnak be. én a magam részéről lapáttal csapnám agyon az összes ilyet. :)

21L

2010. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Viszkis azért más tészta, senkit nem bántott
2010. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elkövettél valamit? azért kérded?
2010. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem is azt mondom, h egyenértékű a két bűnöző tette, de mindkettő bűnöző. és nevetséges volt az is, h mikor a viszkis szökésben volt, sokan szurkoltak neki...

mert nem bántott senkit, azért még rabolt, és fegyverrel (tudtommal). szánalmas, h az ilyen sok nő szemében romantikus hős...

a normális férfiak meg vakarják fejüket, mert a nőknek az erőszakos, idióta emberek kellenek, csak mert ők izgisebbek. a kedves, normális férfi meg unalmas...

21L

2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod, csak a jó marketing kell:D
2010. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19.33

Nem, nem követtem el semmit. :)

Kizárólag azért tettem fel a kérdést,mert megütötte a fülemet, amit abban a filmben hallottam.

Kedves 21 éves lány!

Azt hiszem, hogy a legmedöbbentőbb esetet még nem hallottad, különben biztosan megemlítetted volna. Ted Bundy-ról lenne szó. 1974 és 78 között gyilkolászott az USA-ban, az áldozatai fiatal nők voltak. Végül 36 esetet bizonyítottak rá és ítélték miatta halálra, azonban lehet, hogy az a szám a 100-at is eléri. Mialatt a siralomházban ült, több száz szerelmes levelet kapott és tucatnyi nő akart a felesége lenni, voltak olyanok, akik egyenesen a szabadon bocsátását követelték.Az egész Bundy őrület akkor ért véget, amikor sok év múltán helyet foglalt a villamosszékben.

De ugyanúgy említhetném Balogh Lajost, a százhalombattai rémet is, ő is sok szerelmes levelet kap a börtönben, pedig egyszerűen hátborzongató egy figura.

Én sem értem egyébként ezt az egész jelenséget. Tudom, hogy az ember számára a titokzatos és/vagy félelmetes dolgok vonzóan hatnak, de azért mégis meg kellene húzni egy határt az érdeklődés és az imádat között!

Köszönöm szépen a kommentedet!

2010. okt. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!