Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy barátnőt.18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt.18 éves fiú vagyok. Nyílt a világ felé, közvetlen. Nem nagyon járok bulizni. Ki járna egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ki nem?:D
2011. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem

17/F :DD

2011. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát hallod, én is ilyen vagyok, csak lány.

Bár miután kimondottan barátnőim sincsenek, vagyis vannak, de nem sok, és miután messze laknak, nem sokat talizunk, lehet elég elriasztó egy pasinak, mert milyen ember az, akinek nincs baráti társasága...:S:(

Na most, nincs kivel elmenni erre-arra, így aztán szinte sehová nem megyek.

Itthon meg nem ugrik be az ablakon a békakirályfi...:(

Bulizni én járnék, de egyedül nem megyek, de amúgy totál közvetlen vagyok mindenkivel, nyilt, érdeklődő, és szerintem, amiket írtál, simán talász barátnőt.

21/L

2011. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én, de azért ez cseppet kevés információ:) 17L
2011. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen kedves vagy utolsó válaszoló. És mindenkinek köszi a hozzáállását!
2011. jún. 23. 22:06
 6/21 anonim ***** válasza:

szia, nekem is az a bajom,hogy nem tudok hol ismerkedni..

17/L

2011. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolo "nekem is az a bajom nem tudok hol ismerkedni" lenne kedved beszélgetni?
2011. jún. 23. 23:28
 8/21 anonim ***** válasza:
küldj képet és meglátjuk, hogy ki járna veled.
2011. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki szívesen ismerkedne egy ilyen sráccal, szerintem épp az ilyenek azok, akikre "van igény". Én legalábbis nem bírom a minden-este-szarrá-iszom-magam-aztán-dicsekszem-vele típust. 20/L
2011. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"nyílt a világ felé"???

Na menjél már, ez mi? Ez egy olyan nagy érték??

Milyen ember az aki nem nyílt a világ felé?:D

2011. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!