Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve együtt , de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt , de nagyon makacs ő is , én is. Ha összeveszünk , ő sose jön utánam én sem rögtön, van hogy 1 hétig nem beszélünk, ( nem elunk egyutt) idegileg megöl , szeretem, hogy változhat ez?

Figyelt kérdés

Ő olyan ferfi aki semmit nem mozdul egy noert, ha megsertodom, lesz rja, legutobb 1 het utan irtam ra én

Elmondta hogy még birt volna par napot, azutan keresett volna, mert neki is sz r, de olyankor duhos es dacos. Engem ez felorol, nem csajozik, nem ismerkedik kozben de megis felek hogy elveszitem, csak valahol bant hogy inkabb szenved es ilyen makacs mint keressen

Most megint ez van

2 napja nem beszelunk, nem jon hozzam , pedig tudja h raerek, ertekes napokat veszitunk el, ez bant

Megis ugy gondolom ha megint en megyek , ő sose fog mozdulni

Szeretnem h ő mozduljon erosebbnek kene most lennem, de en nem vagyok olyan eros, turelmes , mit tegyek? Bika a csillagjegye, ragaszkodo de szornyen csokonyos



ápr. 2. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után ilyenek vannak? Nem vagytok szerintem egymáshoz valóak és még ha van is vita, akkor sem kezeli felnőttként. Kuka.

Ja, az is kuka, aki szerint a csillagjegy valamit jelent.

ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vagytok együtt és már ilyen problémáitok vannak? Semmit nem tudtok megbeszélni a problémát meg se tudjátok oldani inkább hagyjátok egymást békén mert ez hosszú életű kapcsolat nem lesz így.
ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem....neked is a kretének kellenek?
ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban szoktak igy viselkedni a gyerekek. Bocsanat, a neveletlen gyerekek. Mi az, hogy dacos? Az ilyet egy jobb erzesu szulo felpofozza, hogy eszhez terjen. A kevesbe jo erzesu meg rahagyja, hogy egesz eleteben szenvedjen a kretenje. Neki felbemaradt, vagy el sem kezdodott a nevelese. Mit akarsz tole? Megnevelni mar nem lehet, 10 eve is krso lett volna. Megy a kukaba, a szemetdombra, ott gyujtik a nevelesi hibas egyedeket. Neked meg nem kene kukazni.
ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön el hozzád, dugjál mással és tegyél fel a face-re ölelkezős képet a szexpartnerrel. Aztán akkor lehet dacoskodni. Én komolyan megtenném.
ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

inkabb szenved es ilyen makacs mint keressen


Szenved a lófszt!! Ez játszma. Ezzel kontrollál, manipulál, hogy idegeskedj, azon gondolkodj, hol van, mit csinál, mikor kerül már elő.

És sikerrel teszi.


Ez nem egyenrangú kapcsolat. Sőt, nem is kapcsolat.


Hogy ilyenkor nem csajozik abban messze ne légy biztos. Tapasztalatból írom.

Volt ilyen hapsim, 1,5 évig őrölte az idegeimet.


Ez téged nem szeret és fontos sem vagy. Csak szívat.

ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátaid, barátnőid akikkel elmászkálhatsz? Mozi, kirándulás, vagy csak simán mászkáltok, kiposztolod, hadd lássa csak azt, hogy nem magadban őrlődsz otthon, hanem éled világod, és még jól is érzed magad. Hogy nélküle sem állt meg az élet.

Hidd el, egyből vissza vesz a hülye képéből, és keresni fog. Én még meg is szivatnám, és ha írna se válaszolnék egyből, még pihentetném pár napot, hogy lássa, nem utána ácsingózol. Az ilyen mocsadékokkal így kell bánni, hogy felébredjenek, hogy nem ők tesznek szívességet azzal, hogy hajlandóak szóba állni a barátnőjükkel. Addig nem lesz változás, amíg azt látja, hogy úgy ugrálsz ahogy fütyül.

ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért a húsz forintért de a kérdező is pontosan ugyan olyan makacs mint a párja. Akkor miért csak a párját kell itt leszólni? Zsák a foltját megérdemlitek egymást két idióta akiknek nem való párkapcsolat mert egy vitát nem tudtok normálisan megbeszélni.
ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Igaz, hogy a kérdező is makacskodik, de ahogy kiveszem a férfi sosem kér bocsánatot, akkor sem ha ő volt aki megbántotta a kérdezőt. És ilyen esetben joggal várja a kérdező, hogy a másik fél kezdeményezze a békülést, ne neki kelljen állandóan pitiznie.
ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet ám hagyni nem kell minden alkalommal ezt játszani. De ha a kérdezőnek ez megfelel....
ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!